Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
Kod:
[URL="http://www.probux.com/?r=darko0000"]pro bux extra dobar sajt[/URL]
[TABLE="class: gray-box-content"]
[TR]
[/TR]
[/TABLE]
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
21.12.2010
Poruka
131
NOVO!!! NOVO!!! NOVO!!!
1452579_10201347840075368_1843765268_n.jpg


[youtube]dyVzSdK3aY0[/youtube]

Ako nekog zanima ovaj nacin zarade koji se bazira na poker igracima koji su profesionalci i imaju mnogo strategija kao turniri 50/50 itd... Ulozite novac i dnevno imate profit od 1-5% moze biti i vise zavisi od njihovog dobitka za stolom.

Ako zelite da se registrujete, mozete to ovde uciniti:

Kod:
https://www.pokerbyproxy.com/referral/ljubomir993.html
 

Prilozi

  • BannersBroker mobile.jpg
    BannersBroker mobile.jpg
    91,6 KB · Pregleda: 121
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.08.2012
Poruka
13
Samo da rezimiramo, hoces reci da na ovim sajtovima neko hoce da mi pokloni minimum 650$ ???:rofl2:

Naravno da nece, dobije se 0.000001 BTC a cena Bitcoina nije 650 nego 450 $ trenutno.
ali moze na drugi nacin, tzv. rudarenjem da se dobiju Bit Coini
Potrebna je jaka ATI graficka karta ( ili vise njih).Instalira se program na komp koji je 24 sata vezan na internet, pokrene i podesi se i u zavisnosti od jacine graficke karte iskopa ( izrudari) odredjenu kolicinu BitCoina ( ili neke druge valute, ima ih dosta).
Da bi bilo isplativo potrebna su kartice koje u oznaci na drugom mestu imaju 8 ili 9 (ATI 5850,5950,6850,6950,7850,7950 ...).
Trosak je struja koju komp potrosi posto 24 sata radi pod opterecenjem graficke.Naravno komp je neupotrebljiv za druge stvari, tako da mora da bude poseban komp koja sluzi samo za to. Investicija u graficku se otplati za 4-5 meseca, posle toga je cista zarada umanjena za potrosnju struje. Moze se vise graficikih kartica staviti u jedno kuciste sa PCI-E extenderima.

Ja trenutno imam jednu ATI 6850 karticu ( polovnu sam platio 80 e) i kopam LiteCoine ( 4 $ je jedan), kartica iskopa 0.2 LTC dnevno sto je 0.8 $, odnostno 24 $ mesecno, za sada skupljam pare na OKpay da kupim ATI 7850 i da je upacim u komp ( ona generise oko 0.4 LTC dnevno) odnosno 1.6 $ i tako dalje do 4 kartice.Jedino je sto se nezna dokle ce ovo trajati, ali i ako stane mogu da rasprodam hardver i povratim bar deo ulozenog.Racun za struju mi je oko 3000 din za celu kucu ( tako da kartica otplati skoro 2/3 racuna).

Iskopane LTC saljem na BTC-e koji je menjacnica i prodajem za $ ili e , i ima vise mogucnosti za podizanje , ja prebacujem $ na OkPay.
Nema nikakvog posla jedino nadgledanje da li komp radi i da li ima internet konekciju.
Rizik je da kartica crkne ali meni radi vec 2 meseca i zasad je ok, ako imate garanciju onda nije problem.

A stigla mi je i prva uplata sa probux
untitled.jpg
 

Prilozi

  • untitled.jpg
    untitled.jpg
    13,4 KB · Pregleda: 101
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.12.2010
Poruka
131
1452579_10201347840075368_1843765268_n.jpg


[youtube]dyVzSdK3aY0[/youtube]

Ako nekog zanima ovaj nacin zarade koji se bazira na poker igracima koji su profesionalci i imaju mnogo strategija kao turniri 50/50 itd... Ulozite novac i dnevno imate profit od 1-5% moze biti i vise zavisi od njihovog dobitka za stolom.

Ako zelite da se registrujete, mozete to ovde uciniti:

Kod:
https://www.pokerbyproxy.com/referral/ljubomir993.html
 
Član
Učlanjen(a)
04.04.2011
Poruka
22
POZDRAV, evo jednog isto zanimiljivog prijedloga, naime radi se o neobux i stavrno, imam osobu preko koje sam i ja počela i koja je stavrno
zaradila ja sam se pridružila, potrebno je samo klikat na reklame koje se pojave tokom dana pričekat da se popuni žuta linija, i što je najbitnije to sve traje 10 tak minuta, i potpuno je besplatno, nema članarine nema upisnine samo treba klikat, da napomenem malo ide sporo no isplati se vidila sam neke rezultate i odlučila se priključiti a tako možete i Vi i evo preko mog linka doć na taj sajt, a link je
NeoBux: The Innovation in Paid-to-Click Services, hvala unaprijed bitno je samo proći sve reklame poklikat do kraja
 
Član
Učlanjen(a)
21.12.2010
Poruka
131
Ljudi ovo je zaista neverovatno, sajt koji sam ranije pominjao koji se bavi pokerom, tacnije profesionalni igraci ulazu vas novac na turnire , imaju odredjene strategije i imaju zaista odlican dnevni procenat zarade! Ne cekajte, iskoristite, ja sam za samo 5-6 dana zaradio 30$. Ko zeli da saradjuje samnom moze se registrovati ovde:


Kod:
[URL]https://www.pokerbyproxy.com/referral/ljubomir993.html[/URL]
[SIZE=3][B]
Evo ispod dokaz moje jucerasnje isplate :)[/B][/SIZE]
 

Prilozi

  • pokerbyproxy2ndpay.jpg
    pokerbyproxy2ndpay.jpg
    25 KB · Pregleda: 79
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
07.08.2009
Poruka
3
Zarada preko interneta





Visitors2Cash oglašavanje medija je vodeća kompanija za onlajn oglašavanje


Sa Visitors2Cash sistemom lako možete da zaradite novac
deleći upućivanje veze sa vašim prijateljima, porodicom i drugim ljudima kroz


websites, blogs, forums, social media, facebook wall, facebook pages, groups,
twitter, chat i drugim medijima.


Link za Registraciju









t1220.gift3753.gif
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
04.04.2011
Poruka
22
internet biznis

evo nešto za nekoga ako se želi okušati u ovome, ovaj ptc sajt postoji od već par godina i znam ljude koji su zaradili preko toga pa i ja sam tako preko nekoga došla u to i evo sad ja dajem link pa ako netko želi besplatno je sve samo se treba registrirati i klikati na reklame
NeoBux: The Innovation in Paid-to-Click Services, tko želi eto imam i jednu šemu ako netko hoće nek mi pošalje mail pa mu pošaljem e book a i shemu za brže dobivanje referala
 
Natrag
Top