Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
28
Ako se netko želi okušati u dobrom poslu neka proba ovo
Kod:
http://profitclicking.com/?r=devilldey
 
Član
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
2
Kao prvo svaka cast svakome, ali da neko moze biti zadovoljan zaradom za prvih mesec dana i to od 6$ to ne mogu da razumem. Pa vise se struje potrosilo nego sto se zaradilo :)
A i taj Fileice i njemu slicne stranice, jako je tesko uci kod njih, a da bi zaradili nesto neko mora da ispuni anketu sto je danas i glupe amere skoro nemoguce naterati na takvo nesto.

Drugo, imam i kila i godina da ne obecavam kule i gradove, kao vecina ljudi ovde, koji se ovde javljaju samo da bi navatali nekog referala i nista vise.
Ja se vec 2-3 godine bavim upload zaradom i moj prosek mesecni je od 300-400$ zarade.
Evo da se uverite ovo je moja trenutna zarada za prvih 10 dana ovog meseca

Kod:
[URL="http://www.imagebam.com/image/162468205363573"][IMG]http://thumbnails84.imagebam.com/20537/162468205363573.jpg[/IMG][/URL]

Ja nemam niti jednog referala (sto se vidi iz kolone gde su sve nule) niti mi je cilj da ih ganjam, jednostavno zelim da kazem da postoji mogucnost da se zaradi neka pristojna lova za koju se vredi malo pomuciti.
Da treba da se radi, treba, ja dnevno utrosim na ovo oko 2-3 sata, nesto ujutro i nesto uvece i to je to.

Eto toliko za prvi put, svako dobro i pozdrav svima


Pozdrav seven8nine, zanima me tvoj nacin zarade, posto i ja imam dosta godina i ne zanima me brza zarada od nekoliko $ mesecno nego nesto sto zaista donosi neki novac, a mogu da se pomucim par sati dnevno na netu. Ako mogu neka konkretnija uputstva.
Ovo vazi i za sve ostale clanove, ako imaju nesto u ovoj kategoriji :D

Pozdrav i hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2011
Poruka
336
Ja sam kile malo smanjio ali mi brojka na godinama i dalje raste, nije mi teško da malo poradim preko neta ukoliko od toga ima ikakve 'vajdice'. Čisto deci za dzeparac. Pa, bilo bi lepo ako može neko uputstvo ili pojašnjenje.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2012
Poruka
13
Pozdrav svima, sta preporucujete za online zaradu, nije mi problem ni klikati na PTC sajtove, ali da li ima neki nacin koji brze donosi novac, ili koliko treba vremena da se razradi na NeoBuxu i slicnim sajtovima, da donose vise od nekoliko centi dnevno?
Nije mi osnovni izvor zarade, ako mogu da nesto dodatno zaradim, i onako provodim dosta vremena na netu, pa ako moze da se zaradi nesto?

Pozdrav i hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2009
Poruka
5
Pa ja npr igram neku igricu i klikcem na par ovih sajtova. Igrica uz neka mala ulaganja da dosta, naravno kad malo udjes u sistem. U sutini prelazis neke tamnice, dobijas zlatnike i na kraju svakog meseca dobijes para u sledecoj formuli - za svakih 100 000 zlatnika dobijes 0.25$. Nije mnogo, ali mora malo da se razvije. Ima neka zena na tom sajtu, ona zaradjuje po 2000 dolara i vise, ali ona ulozi 1000. Ja sam daleko od toga, ali tezim tome :D.
Evo ako zelite da se prijavite, kao moj referal, ako budete aktivni, slacu neke nagrade :)
HTML:
Dungeons & Treasures : The adventure game that pays you to play !

Ako odlucite da to radite, slobodno mi se javljajte za pitanja. Najbolje je prvo procitati FAQ i First Step, i polako :).

Kad vec pisem, evo jos jedan sajt koji sam spomenuo dva psota iznad. Meni su isplatili dolar za 6-7 dana rada. Registrujete se i idete view advertisment :)
HTML:
http://www.phd-clix.com/?ref=zaradaalex
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
04.03.2010
Poruka
70
Za sve one kojima nisam odgovorio na PP sutra cu postaviti ovde program + plugin-ove + listu sa proverenim sajtovima

PoZzZ
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2011
Poruka
124
Nisam dugo bio na forumu,vidim da je doslo dosta novi clanova koji hoce da zarade
Sto se konkretno zarade na netu tice,UPLOAD ne funkcionise radi americke zabrane,surfanje meni gubljenje vremena,klikanje(odredenih PTC)moze se zaradit pristojan mjesecni dzeparac,a sad gospoda koja hoce da zarade malo vecu lovu,moraju investirat i mislim da im je najbolje da to urade na FOREX(berza)....toliko od mene,pozzz staroj raji,ako netko ima sta pitat neka pita
 
Član
Učlanjen(a)
29.08.2012
Poruka
21
Ja klikcem na desetak sajtova, na jednom sam dosao do 12k $, ali u medjuvremenu nisam imao net karticu da bih uzimao pare, a oni napravili da samo jaci clanovi(premium), a ja sam standard, mogu dizati pare, pa sad, kad skupim za mesecnu da uplatim pa da vidim da li isplacuju ili ne, inace to je sedamdolara po kliku. Na nekim sajtovima sam blizu isplata, a na nekim jos uvek daleko :], ali dok ne probas neces ni znati :].
Rekoh ajd i ja da se javim, inace, tek sam juce postao clan foruma, naleteo slucajno :].
A i ovaj link sa igricom, ako se smislim, ja ti javim, posto sam trenutno bez posla, imam dosta slobodnog vremena, pa vredi pokusati, mada ja nemam da se nadogradim, sto se clanstva tice, to me dosta zeza :]. Zato se svim srcem nadam da su ovi sa sedam dolara ispravni sa isplatom, videcemo.
Pozzz :]
 
Natrag
Top