Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
10.08.2012
Poruka
5
Pa video sam i to nije velika lova kao sto si ti rekao :), ali svaka cast, ja pozdravljam svaki trud i svaku zaradu, jer sto je dzaba i Bogu je drago. A da ti kazem da sam ja samo za prosli mesec imao isplatu od 515$ sto je skoro pola tvoje zarade za tolike mesece sto radis sa fileice-om. Ne ubedjujem ja tebe u ovo moje (a znas i sam kako to ide, video sam da si radio upload zaradu), ali isto tako malo je bezveze da ides odmah djonom kako ja ne znam o cemu pricam, a verovatno sam dosta stariji od tebe a i jako dobro znam sta pisem :).
Naravno, ljudi su skepticni isto kao sto sam i ja bio kada sam prvi put procitao text tipa zarada na internetu, i kao sto vidis na kraju sam probao kao i svi ostali i nasao se u ovome. Neko drugi se nasao u PTC, ti u fileice-u i zato ovaj forum i treba da bude mesto za razmenu iskustava a ne samo budi ti moj referal pa cu ti objasniti kako da zaradis.
Ja ni jednim slovom nisam trazio referale za razliku od tebe. I kao sto vidis u mom screenu kod mene je zarada od referala 0 za sve ove godine znaci da nemam ni jednog jedinog.
A da sam ih trazio i da sam ih samo 10 nasao koji ce mi donositi dolar dnevno to bi bilo 300$ mesecno pa ti vidi.

Svako dobro
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
04.01.2010
Poruka
39
Pa video sam i to nije velika lova kao sto si ti rekao :), ali svaka cast, ja pozdravljam svaki trud i svaku zaradu, jer sto je dzaba i Bogu je drago. A da ti kazem da sam ja samo za prosli mesec imao isplatu od 515$ sto je skoro pola tvoje zarade za tolike mesece sto radis sa fileice-om. Ne ubedjujem ja tebe u ovo moje (a znas i sam kako to ide, video sam da si radio upload zaradu), ali isto tako malo je bezveze da ides odmah djonom kako ja ne znam o cemu pricam, a verovatno sam dosta stariji od tebe a i jako dobro znam sta pisem :).
Naravno, ljudi su skepticni isto kao sto sam i ja bio kada sam prvi put procitao text tipa zarada na internetu, i kao sto vidis na kraju sam probao kao i svi ostali i nasao se u ovome. Neko drugi se nasao u PTC, ti u fileice-u i zato ovaj forum i treba da bude mesto za razmenu iskustava a ne samo budi ti moj referal pa cu ti objasniti kako da zaradis.
Ja ni jednim slovom nisam trazio referale za razliku od tebe. I kao sto vidis u mom screenu kod mene je zarada od referala 0 za sve ove godine znaci da nemam ni jednog jedinog.
A da sam ih trazio i da sam ih samo 10 nasao koji ce mi donositi dolar dnevno to bi bilo 300$ mesecno pa ti vidi.

Svako dobro

Pa dobro mozda si jednim djelom u pravu kada bolje pogledam ali imao si par tvrdnji u fileice koje nisu tacne. Svaka cast na zaradi :p
Razlog refova je taj sto ja i refovi imamo obostranu korist. Svojim refovima prenosim znanje i tutorijale o zaradi i bivam im na raspolaganju cijelo vrijeme, to je razlog sto postavljam ref. linkove i mislim da je opravdano :p
 
Član
Učlanjen(a)
10.08.2012
Poruka
5
E sad vec komuniciramo :)
Hvala, ma kazem ti ja ranije se moglo upasti na fileice kako volis, ali probaj sad da odes kod nekog drugara i da se reg sa neke druge email adrese i videces sta ce biti, probao sam i sam i dobio pedalu. A za refove te razumem i nemam nista protiv toga, samo sam rekao da to nije moj sistem rada, vise volim kad sam ubodem prodaju, nego refovi da mi donose kintu.

Svako dobro
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2010
Poruka
39
E sad vec komuniciramo :)
Hvala, ma kazem ti ja ranije se moglo upasti na fileice kako volis, ali probaj sad da odes kod nekog drugara i da se reg sa neke druge email adrese i videces sta ce biti, probao sam i sam i dobio pedalu. A za refove te razumem i nemam nista protiv toga, samo sam rekao da to nije moj sistem rada, vise volim kad sam ubodem prodaju, nego refovi da mi donose kintu.

Svako dobro

Ma dobro ne moze se niko pouzdati u refove, to je onako cisto malo ljude poducim i usput zaradim neki dzeparac. To je onako cisto za usput ;)

Aj posalji mi skype preko PM ako hoces da malo razmjenimo iskustva :p
 
Član
Učlanjen(a)
09.01.2011
Poruka
24
Evo 2 sajta gdje se ne mora puno vremena uloziti,a moze se zaraditi:

1. Kupite Share tj reklamni paket za 1.45$
Kada pozicija maturira za koji dan dobijete 2$
Dobijete takodje reklamni paket banera i text rekl.za vase stranice
Min isplata $2, 5 nivoa referala
Vise pozicija-vise novca, nove pozicije mozete kupovati reinvestiranjem zarade
Link:
Kod:
[url=http://www.fastmoneymakergroup.com/?leny10]FastMoneyMakerGroup[/url]

2. Drugi sajt radi na istom principu share kosta 2$, dobijate $3...ref 5%
Link:
Kod:
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande][url=http://bobshares.com/?leny10]BoBShares[/url][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]
[/FONT][/COLOR]
Oba sajta isplacuju provereno...
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
60
evo i trece pobede na konkursu za novih 200$ njam njam... bez kliktanja po ceo dan ili skupljanja referala :!:

167098.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
17.08.2012
Poruka
1
Kod:
http://game357-1.wix.com/okk#%21get"
стећи google+ facebook likes na page
twitter follower
youtube views likes
websites visitors
klikni na get to_clue
Kod:
http://game357-1.wix.com/okk#%21ptc-sites%60
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
98
Da li se i dalje može zaraditi sa upload-om? Ako može, da li je neko voljan da mi pomogne, za uzvrat bih mu bio referal. :)

Mali offtopic:
Poruka za fostebar-a: pokušao sam ti pisati u inbox, al' ne može - piše da je pun. :)
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2009
Poruka
5
Pozdrav drustvo :D. Imam jedan sajt, ja jos nisam imao isplatu, ali jedan momak iz Srbije mi ga je preporucio. U pitanju je dollarsincom. E sad, ako neko zeli da se menjamo, ja njemu ref on meni, naravno posto se uverite da je sajt dobar. Evo mo link za prijavu. Zarada je super, ceo dan imate reklame, i dosta para daju.

Kod:
[U][COLOR=#000000][B][URL="http://dollarsincome.com/-136858.htm"]dollarsincome.com - Real Online Job to Make Real Money[/URL][/B][/COLOR][/U]

I upravo sam dobio isplatu od jos jednog sajta, na koji sam se prijavio pre 7 dana.
dokaz.jpg
Ako neko bude hteo da se prijavi, ako zeli da mi bude refferal :D evo link :)
Kod:
http://www.phd-clix.com/?ref=zaradaalex
 

Prilozi

  • dokaz.jpg
    dokaz.jpg
    11,3 KB · Pregleda: 317
Poslednja izmena:
Natrag
Top