Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
157
Ma to nema ni veze. Karticu dobija samim tim sto otvara devizni racun, kao kad daje pare u banku na stednju.
Jesi li nekad davao pare na stednju ? Ili jesi li video da nekog pitaju " ...a vi dajete pare na stednju, a dali imate stalno zaposlenje...?"

Svasta!!!!


Proveri informacije pre nego sto ista napises. Nema ljutis ali ovo su stvarno gluposti..
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2011
Poruka
17
Znala sam da ce ti delovati konfuzno jer je i meni bilo u glavi jos gore jer nisam znala kako da postavim pitanje.Sad mi je dosta tojest potpuno jasno.A sto se tice postova bice i to samo malo da se uhodam.Lakse mi je da rasturim racunar i da ga sastavim nego ovo oko racuna.Puno pozdrava!:)
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
157
Znala sam da ce ti delovati konfuzno jer je i meni bilo u glavi jos gore jer nisam znala kako da postavim pitanje.Sad mi je dosta tojest potpuno jasno.A sto se tice postova bice i to samo malo da se uhodam.Lakse mi je da rasturim racunar i da ga sastavim nego ovo oko racuna.Puno pozdrava!:)

Samo polako, sve ce leci na svoje mesto.

Pozzz;)
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
60
Ma to nema ni veze. Karticu dobija samim tim sto otvara devizni racun, kao kad daje pare u banku na stednju.
Jesi li nekad davao pare na stednju ? Ili jesi li video da nekog pitaju " ...a vi dajete pare na stednju, a dali imate stalno zaposlenje...?"

Svasta!!!!


Proveri informacije pre nego sto ista napises. Nema ljutis ali ovo su stvarno gluposti..

ma ko se ljuti, samo me cudi da ne znas da ne moze nezaposleni bez primanja imati kreditnu karticu, moze imati samo debitnu:
[h=3]Dokumenta potrebna za izdavanje MasterCard kreditnih kartica
[/h]Korisnik MasterCard kreditnih kartica Banca Intesa možete postati bez obzira na to da li ste klijent Banca Intesa ili ne, a priliko apliciranja potrebna su Vam sledeća dokumenta:

  • Lična karta
I u zavisnosti od radnog statusa:

  • Zaposleni: potvrda o zaposlenju i visini primanja
  • Samozaposleni: uverenje o plaćenom porezu na dohodak i fotokopija Rešenja Poreske uprave o porezu na dohodak
  • Penzioneri: poslednja tri penziona ček.
izvor: Banca Intesa | MasterCard kreditne kartice
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
157
Visa Electron


Visa Electron je debitna kartica namenjena vlasnicima deviznih računa. Svi koji otvore devizni a vista račun dobijaju je besplatno. Omogućava Vam plaćanje roba i usluga na prodajnim mestima sa oznakom VISA Electron i podizanje gotovine u zemlji i inostranstvu. Celokupna potrošnja, čiji je limit određen visinom sredstava raspoloživih na deviznom računu, obračunava se u evrima, bilo da je izvršena u inostranstvu ili u zemlji.


Jel sad OK. Ja je Koristim i jos miliòn ljudi koji se bave ovim. Raspolzes samo sa gotovim novcem, tj. svojim. Nema minusa nema zaduzivanja. Ne kapiram sta ti nije bilo jasno. Pa ne uzima ona karticu da bi isla u soping pa da ide u minus nego je uzima da bi mogla da primi novac na nju. a podizanje je posle rutina.
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
60
ajoj pa tebi i dalje nije jasno? pa u tvom postu si napisao da podize KREDITNU KARTICU, A JA TE ISPRAVLJAM I BEZ VEZE IDEMO U OFF DA BI ti sad sam sebe ispravio i potvrdio ono sto sam rekao - da ona u konkretnom slucaju moze samo DEBITNU karticu da izvadi, a ne KREDITNU kao sto si napisao... ajajaj pogledaj prvo sta ti pises druze
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
na alertpay-u nema vise kartica moze da se isplati samo bank wire. O kakvim karicama pricate vi ja ne znam. vise nije ni moguca verifikacija pomocu kartice i telefona nego samo ukoliko zatrazite isplatu preko bank wire-a verifikovan vam je racun.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
157
Da, slazem se s`tobom. Jedini nacin isplate je ostao preko bank wire-a. Ali da bi dobila novac sa nekih sajtova nalog mora da joj bude verifikovan, a kako ce to uraditi ako nema novca na njemu. I ako su karticu povukli kao sredstvo za povlacenje para i dalje postoji opcija da moze da se doda nalogu. U krajnjem slucaju, posto je ovo otislo predaleko, neka otvori nalog pa onda neka im posalje support ticket i tacno ce znati na cemu je.
 
Natrag
Top