Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
3
da da,ali ima i za to leka,nadjite nekoga na netu kome verujete,ili nekoga ko ima dobru reputaciju negde,a da nije u srbiji,i posaljite isplatu na njegov paypal nalog a on vamana moneybookers uplati iste te pare koje ste vi njemu poslali,obostrana korist :)
Jel mozes malo detaljnije da mi pojasnis to oko isplate?
Znaci bas bukvalno kako to ide?
Hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
3
Pomoc oko uplate na fiverr.<br>Ko ima iskustva ako moze detaljno tj. bukvalno da mi objasni kako se naplacuje tih 5$?<br>hvala<br>pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
60
Koje stvarno rad da zaradi on radi sa AdSensom, AdFlyem i uploadom. Jesi li probao bilo sta od ovog?
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
59
Pristigla i prva isplata sa sigurno najpoznatijeg i najpouzdanijeg sajta koji radi od 2007. godine - ClixSense-a.



34q0fom.jpg


REGISTRACIJA


Sajt je super. Daje reklame u toku celog dana, pa je poželjno upadati više puta...

Pozdrav!
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
157
Cestitam.
Samo mala napomena, nije potrebno stalno proveravati jesu li se reklame pojavile, jednostavno instlirate njihov toolbar koji se integrise u vas pretrazivac i svaki put kada se reklama pojavi u realnom vremenu dobijate info. o tome.
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.354
Mucenje za 9$...Ja uploadom za 1 dan zaradim 20$
25539787.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
09.01.2011
Poruka
24
Evo 1 zanimljiva stranica ako neko zeli da se registruje,besplatno je...
sakupljas bodove i mozes da kupis stvari kao mobiteli,laptop,sat,mp playeri,tableti, tv,fotici....za samo 1 kunu!

Upecaj cool stvari samo za 1 kunu!!!
Dostupno u Hrvatskoj, BiH i Srbiji !

link za registraciju:

Registracija korisnika &bull; Pecalica

i ako pozoves 25 prijatelja od kojih 20 ispuni podatke pod "30 extra bodova",dobijes free majicu!
kad se registujes ,onda se prijavis na Pecalici i tamo u gornjem desnom uglu gdje pise TVOJI BODOVI,kliknes na ono "30 extra bodova",i ispunis onih par podataka sto ti traze...)
Ima i na fb njihova str. Pecalica,.ima dosta clanova..,daju dnevne pitalice na kojima dijele majice...
Detaljnije objasnjenje imate na njihovoj str..
pozz i hvala onima koji se registr.
 
Natrag
Top