Zarada na Netu :)

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
5
znam i za ovo....:):):)
imali ,ozda neki sajt koji trazi da ga neko reklamira,ili tako nesto,ili nesto slicno kao limundo????
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2009
Poruka
1
Drugari,ja sam nasao jedan sajt i nije bas toliko ne uverljiv! Znam da nema leba bez motike,ali ima i izuzetaka. Da li je neko probao ovo?
CrackRasaEasymoneyMLM - pocetna
Sa srecom!!!
Nismo mi svi stipse i ne zadrzavamo sve za sebe.Sve je na dobrovoljnom nivou,a niste ni mali.
Kao sto rekoste,usluga i proizvod!
Srecno jos jednom!
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2009
Poruka
1
Bratac,naravno da sam probao,sedim kuci i novac stize.Imas samao obavezu da nastavis dalje da radis,tj.da kontaktiras ljude i objasnis im o cemu se radi.
Niko nije vise naivan,a ovo radi.Ne treba da ubedjujes nikoga samo da im objasnis.Sve je na dobrovoljnoj osnovi. Saljes mejlove( dobices program za sakupljanje adresa) postavis par oglasa i koristis skype.
Nije veliki kes ali dovoljno da za 6 do 10 meseci kupis auto(moj primer Yugo 2004 godiste).
Ko voli nek' izvoli!
Srecno!:dance2:
 
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
PAID TO PLAY GAME
Evo jedan zanimljiv nacin zarade.
Igraj avanturisticku igircu i zaradi. Minimum zarada za isplatu 10 D&T dolara ili 7 eura.
Sajt provereno placa, vec sam dobila jednu ispaltu, a uskoro ce i sledeca.
Dungeons & Treasures
Islpata na AlertPay

PAID TO SOCIALIZE
Sajt slican MySpace-u, Facebook-u... samo za razliku od njih ovaj sajt svoju zaradu od reklama deli sa svojim clanovima u zavisnosti od aktivnosti. Minimum zarada za isplatu 5$
Ovde sam dobila vec dve isplate.
YUWIE
Isplata na AlertPay

PAID TO SHARE
Sajt slican RapidShare-u i drugim hosting sajtovima. Za svaki unikatni download (one download per IP per day) dobicete 0,001$. Minimum zarada za isplatu 10$ ili 10000 download-ova
ZIDDU
Isplta na MoneyBookers ili PayPal

Kao sto vidite moze se zaraditi na internetu i to na razlicite nacine (pa sad koji kome vise odgovara). Internet posao nije hleb bez motike, kao i na svakom drugom poslu da bi se zaradila normalna suma mora dobro da se potegne. Ja sam vec zaradila oko 70$.

Sa MoneyBookers-a novac mozete prebaciti na racun u banci, a AlertPay trenutno nema opciju slanja novca u nase banke, ali tu je opcija cek na kucnu adresu.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
51
PAID TO PLAY GAME
Evo jedan zanimljiv nacin zarade.
Igraj avanturisticku igircu i zaradi. Minimum zarada za isplatu 10 D&T dolara ili 7 eura.
Sajt provereno placa, vec sam dobila jednu ispaltu, a uskoro ce i sledeca.
Dungeons & Treasures
Islpata na AlertPay

PAID TO SOCIALIZE
Sajt slican MySpace-u, Facebook-u... samo za razliku od njih ovaj sajt svoju zaradu od reklama deli sa svojim clanovima u zavisnosti od aktivnosti. Minimum zarada za isplatu 5$
Ovde sam dobila vec dve isplate.
YUWIE
Isplata na AlertPay

PAID TO SHARE
Sajt slican RapidShare-u i drugim hosting sajtovima. Za svaki unikatni download (one download per IP per day) dobicete 0,001$. Minimum zarada za isplatu 10$ ili 10000 download-ova
ZIDDU
Isplta na MoneyBookers ili PayPal

Kao sto vidite moze se zaraditi na internetu i to na razlicite nacine (pa sad koji kome vise odgovara). Internet posao nije hleb bez motike, kao i na svakom drugom poslu da bi se zaradila normalna suma mora dobro da se potegne. Ja sam vec zaradila oko 70$.

Sa MoneyBookers-a novac mozete prebaciti na racun u banci, a AlertPay trenutno nema opciju slanja novca u nase banke, ali tu je opcija cek na kucnu adresu.

Jel možeš da mi objasniš kako se igra prva igrica? Kako ja da napadam i ostalo da radim? Hvala unapred
 
Natrag
Top