Zarada na Netu :)

Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
15
Ljudi neznam kako se vama cini ova tema, ali moje misljenje je da vredi da se potrudimo oko iste :yea:

Zato predlazem da se udruzimo i namlatimo novac preko neta ukoliko je to zaista izvodljivo ...

Verujem da su se svi barem po 5 ~ 6 puta do sada sretali sa time na nacin klikni ovde i zaradi brzo ... moje iskustvo u tom pravcu je pokazalo da su manje ~ vise sve gluposti i multi leveli, gde moras da udjes sa lovom da bi dosao do iste, odnosno da kojekakvim ukljucenjima drugih ljudi navodno navatas neku kintu koju opet s druge strane ne mozes da preuzmes kao realni kesh, vec to koristis kao popust pri kupovini nekis gluposti preko neta (za koje ponovo dajes realni kesh) ali umanjeno za popust ostvarenim preko virtuelnog kesha ...

Ima li ovde nekog ko je zaradio i pritom dobio bilo kakvu lovu na netu ???

Kao sto rekoh hajde da se potrudimo i MOLIM VAS ... hajde da razgovaramo SAMO o proverenim stvarima ...

Pozz svima :yea:
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Ja sam se bio prijavio na dva sajta. bux.to i refbux.refal.pl ali nema od toga neke love. Sve to što ide piramidalno, ja tebi ti meni ne valja. Barem ja tako mislim.
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2009
Poruka
40
Poruka

Ja mislim da su to ciste gluposti. Bez rada nema para,tako moja mama meni govori...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
5
neverujem ni ja u te gluposti,i slazem se sa izrekom ,,nema leba bez motike,,
ali imam ja druga koji je castio celo moje odeljenje jer je zaradio...........i onda je napravio blog gde je sve objasnio kako se zaradjuje.......

Zarada na net-u

i sad cu i ja da pocnem da zaradjujem...pricao mi je kako je prvih 4 meseca zaradjivao jako malo(2,3$)
a sad kako vreme odmice zaradjuje sve vise.............:):):)
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
15
neverujem ni ja u te gluposti,i slazem se sa izrekom ,,nema leba bez motike,,
ali imam ja druga koji je castio celo moje odeljenje jer je zaradio...........i onda je napravio blog gde je sve objasnio kako se zaradjuje.......

Zarada na net-u

i sad cu i ja da pocnem da zaradjujem...pricao mi je kako je prvih 4 meseca zaradjivao jako malo(2,3$)
a sad kako vreme odmice zaradjuje sve vise.............:):):)


Iskreno govoreci ja sam "mislio" da ce biti vise (i pritom objavljenih) pozitivnih iskustava ... ali vidim mrka kapa sto bi rekli nasi ljudi ;)
i to na obe strane ... jedni neznaju - drugi ne zele da kazu ... jbg takav je nas prosecni covek :fool:

Pa sam se evo ja nasao da prozborim koju ... :fool:

Kao prvo tacno je da nema leba bz motike, ali taj toliko puta pomenuti hleb bez motike se odnosi na to da neko dobije novac ne radeci pritom nista ... ovde na netu to nije tako ... jedino ovo nase pisanje je besplatno - pa i ono kosta gledano kroz utrosenu struju, vreme i internet nalog - a od bilo kakve nadoknate Eeee tu nema nista ;)

Medjutim novac na netu se zaradjue na 2 nacina i to:

1 - Prodajom proizvoda,
2 - Pruzanjem usluga - i tacka nema vise a da je dostupno obicnim ljudima !

Fazon je sto vecina ponuda na temu zaradi je upravo bazirana na prodaju necega ... direktno ili indirektno, gde pritom nakon ostvarene realizacije - onaj koji je to omogucio dobije dogovoreni procenat :yea: i to uvek ide teze jer naravno svi zele da zarade a niko da trosi ...

Taj tvoj mucenik sto je mesecima zaradjivao po 2 ~ 3 $ vise je potrosio struju - nego sto je nesto zaradio sorry i to je verovatno islo sistemom naplate pruzenih usluga - gde je kliktao bezbroj puta za neke smesne pare (rezultat eto ga 2$ za mesec dana)

To ti je najslicnije ovim reklamama na "nasem" forumu ... sistemom imas dobro poseceni sajt - postavi tamo reklamu ;)

Na par hiljada clanova 1% neka ljudi kliknu - eto kako ce ovaj sajt da pokrije troskove hostinga ... neka se vlasnik istog ne nadje prozvanim ... zabole nekog za to koliki je priliv serbianforuma - nego tek treba reci ljudima kako stvar funkcionise ... ;)

Dakle ili prodajes ili napravis dobro poseceni sajt na koji nalepis sto vise reklama ... cista matematika ... a primer iz praxe pa eto ga Nagradna igra za mesec maj smile3 Kud ces bolju reklamu za rapidshare nego masovno radi download ... zarad nagrade od 4.99E ;) ... verovatno da je ona prva skuplja - ali me mrzi da sada gledam posto je ...

Ono sto sam ja naivno pomislio je da ce se mozda neko naci ko ce reci Hey ljudi .. nemojte da klikcete mesecima za 2 ~ 3 $ ... evo vam link do programa koji to radi automatski za vas .. a vi se onda zezajte - da dok chatujete .. ovo mlati lovu za vas ...

Ali kakvi smo mi ljudi ... sta reci a ne nasmejati se ...

:fans:
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
5
ali taj moj drug...je samo prvih 4 meseca zaradjivao 2-3$ mesecno....a sad toliko zaradjuje dnevno......;););)

samo treba biti uporan....;););)
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2009
Poruka
225
Limundo.com » Aukcija broj 1 na Balkanu ovo nije neki PTC sajt vec srpski sajt za aukcije i kad neki ref potvrdi dobijete 100 din....provereno. Isplata posle 1000....
nisu neke pare al nije lose :) ako ocete registrujte se preko mog linka pa dajte nekima koje poznajete :)
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
5
Limundo.com » Aukcija broj 1 na Balkanu ovo nije neki PTC sajt vec srpski sajt za aukcije i kad neki ref potvrdi dobijete 100 din....provereno. Isplata posle 1000....
nisu neke pare al nije lose :) ako ocete registrujte se preko mog linka pa dajte nekima koje poznajete :)

u svakom slucaju hvala....ali znam za ovaj sajt i odavno sam rgistrovan tamo i zaradio sam 700 din na limindu.............ali znas li jos neki sajt na ovu foru zarade ili nesto slicno samo da moze da se zaradi...

unapred zahvalan.....
 
Natrag
Top