Zanimljivi sajtovi info

Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
[ATTENTION] ZABRANJENO stavljati linkove za download programa. Tema je cisto informativna. mozete staviti info i poslije komentarisati o programu. sve linkove za download stavljati u zato predvidjen forum - PROGRAMI[/ATTENTION]
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
[ATTENTION] ZABRANJENO stavljati linkove za download programa. Tema je cisto informativna. mozete staviti info i poslije komentarisati o programu. sve linkove za download stavljati u zato predvidjen forum - PROGRAMI[/ATTENTION]

Pošto ste mi " Ubili " sve postavljene programe ....pobrisavši aktivne linkove......i od programa napravili " Senke "...ili kako ste ih nazvali informacije....za kraj da se " zasladite "....možete komotno da " zaključate "....ovu sada bezvrednu temu " Zanimljivi sajtovi info "....yes3 ( usput ste mi pobrisali i nekih desetak legalno postavljenih tema ) Svaka Čast....:yea:.
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
5.515
Mali nezahtevan besplatan programcic koji vam omogucava snimanje zeljenog dela ekrana, da ga prepravite i dodate ono sto zelite i na kraju posaljete na odabranu adresu... mozete ga skinuti na njihovom
sajtu > Share screenshots via the internet in seconds: take a screensnap, edit screenshot quickly and send to the internet
Dali postoji malo opsirnije uputstvo u textu,jer tutorijal koji je na sajtu u obliku videa nisam razumeo posto ne znam engleski,
niti su mi jasna ta 3 koraka koji se pominju.
DA li bi mogao da mi ukratko malo pojasnis rukovanje Jet screenshot-om.
U napred zahvalan!
 
Učlanjen(a)
22.08.2010
Poruka
440
Dali postoji malo opsirnije uputstvo u textu,jer tutorijal koji je na sajtu u obliku videa nisam razumeo posto ne znam engleski,
niti su mi jasna ta 3 koraka koji se pominju.
DA li bi mogao da mi ukratko malo pojasnis rukovanje Jet screenshot-om.
U napred zahvalan!

Koliko znam clan Tomisa je napustio SF forum, ali da ti ja pomognem posto imam taj program.

To je program za snimanje celog i dela ekrana i u sklopu programa ima i editor slican Paintu sa kojim mozes da korigujes sliku po zelji.
Sasvim je ok...i besplatan je. Imas ga na sajtu...Jetscreenshot.com
 
Natrag
Top