zanimljivi klipovi kreacionistickih lupetanja :D

Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
nastavi da pricas to ako ponovis mnogo puta mozda i ubedis biologe, evolucija je srz danasnje biologije tako to sto ti pricas apsolutno nema smisla, evolucija je nastajanje novih vrsta od zajednickog pretka, tvoj primer riba-vodozemac ne moze da se posmatra u kratkom periodu koji imamo na raspolaganju ali zato imamo fosile i genetiku, cudno je sto ljudi prihvate da smo sisari i kicmenjaci a tesko im je da prihvate da smo evoulirali kao i svaka druga zivotinja , smesno za 2012 godinu
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Meni nema šta biti teško odbaciti gluposti i laži poput evolucije. Tako da mi to nije teško prihvatiti ja to ne prihvatam nikako. To nije moj primjer nego Darvinov. Što se tiče fosila i genetike upravo to opovrgava evoluciju. A mogao bi prikazati taj ajd nazovi dokaz formiranja novog organa.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
ok moras odmah da nazoves neku naucnu instituciju i da im javis da genetika i fosili su ustvari dokazi protiv evolucije jer ocigledno svaki biolog na svetu ( ili 99% njih ) nemaju pojma sta rade.
Lizards Undergo Rapid Evolution After Introduction To A New Home za samo 36 godina
i nema nista smesnije nego kada vernik u nedokazive nevidljive bajke kaze da je naucna teorija koja je testirana svaki dan zadnjih 150 godina glupa :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Radi se o adaptaciji već postojećeg organa, a ne nastanku novog organa.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
glupost, kako mozes na primer da nazoves adaptaciju neke vrste ako se genetski toliko promeni da vise nije ista vrsta, to onda ne moze biti adaptacija jel da ?
 
Natrag
Top