Zahtevi za srednju školu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207

:welcome: :welcome:

U ovoj temi možete tražiti sve sto je u vezi foruma - srednja skola.
Administracija foruma ce se potruditi da vam izadje u susret, koliko je u njenoj moći.
Pozdrav i uzivajte na forumu.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.05.2010
Poruka
1
ako mozes da mi stavis Osnove elektrotehnike za II godinu srednje elektrotehnicke skole treba mi hitno.hvala unapred
:download:
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Automatizacija rada!!! POMOC!!!

Ljudiiiiii,da li neko moze da mi u 1-2 recenice objasni sta su apsolutni enkoderi!! To mi treba iz automatizacije rada... googlao sam nesto,al nista ne mogu da nadjem,ako moze neko da pomogne.Zahvaljujem unapred :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.06.2010
Poruka
0
Automehanicar 3 ispita za kraj II godine plz help

Sutra ujtru imam zadnja 3 ispita za II godinu iz:
1.tehnologija obrade
2.tehnologija obrazovanog profila
3.osnovi elektrotehnike
Ne znam bas nista a svaka pomoc je dobrodosla,bio bih veoma zahvalan kad bi mi rekli nesto iz ovih predmeta da mogu da kazem nesto na ispitima da me ne obore...??
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
356
Mozete li mi naci idem u skolu Tehnicar Racunarstva da mi nadjete koji ce svi predmeti biti za drugu godinu.Molim vas.Hvala..

Pretpostavljam da ideš u Tehničku školu, ali smer je tehničar računarstva tj. elektrotehničar računarstva... ;)

Evo:

Kod:
[URL="http://www.tehskola-ki.edu.rs/pdf/el_teh_rac.pdf"]Elektrotehničar računarstva[/URL]

Nadam se da ćeti koristiti... yes3
 
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
1
trebaju mi tekstovi tri najjednostavnije lekcije iz biologije za prvi srednje strucne skole, hitno. hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
7
O ETS Nikola Tesla

Hteo bih nesto vise da znam o ovoj skoli,kakvi su nastavnici,da li je teska skola...
Ja sam smer elektrotehnicar racunara pa me zanima da li se tu dosta uci o racunarima...I tako to vezano za skolu uopsteno,inace upisujem 1 godinu..
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top