Zahtevi za srednju školu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
24.10.2010
Poruka
1
Ca0s svima! Tek sam se prijavila na f0rum...hitan slucaj! :// Imam jak0 zahtevnu pr0fes0ricu srpsk0g jezika...i sutra imam pismeni...teme su naracija ili 0pisivanje d0gadjaja: K0ncert, Utakmica, Sretan d0zivljaj... :/ U 0sn0vn0j sk0li sam imala uvek 5 iz pismenih zadataka, i drugima sam pisala a sad....ne znam! Prva g0dina...inace gimnazija-0psti smer! A ne sme biti d0ziwljaj...sam0 pr. k0ncert ili utakmica k0ju sam na tv-u gledala il' tak0 nest0...k0 napise 0 k0ncertu, na k0jem je bi0, d0bija 1... Mooooolim was za p0m0c!!! Hitn0 je!!! :** Tak0dje, m0zete se i meni 0bratiti na sastave 0 temi pr0leca, 0secanja, i tak0 t0... P0zZiiic
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
356
Ca0s svima! Tek sam se prijavila na f0rum...hitan slucaj! :// Imam jak0 zahtevnu pr0fes0ricu srpsk0g jezika...i sutra imam pismeni...teme su naracija ili 0pisivanje d0gadjaja: K0ncert, Utakmica, Sretan d0zivljaj... :/ U 0sn0vn0j sk0li sam imala uvek 5 iz pismenih zadataka, i drugima sam pisala a sad....ne znam! Prva g0dina...inace gimnazija-0psti smer! A ne sme biti d0ziwljaj...sam0 pr. k0ncert ili utakmica k0ju sam na tv-u gledala il' tak0 nest0...k0 napise 0 k0ncertu, na k0jem je bi0, d0bija 1... Mooooolim was za p0m0c!!! Hitn0 je!!! :** Tak0dje, m0zete se i meni 0bratiti na sastave 0 temi pr0leca, 0secanja, i tak0 t0... P0zZiiic

Moj ti je savet da koristiš prezent. To uvek upali. On oživljava radnju. Čitaoce prebaci u dešavanje o kome govoriš. Korisi glagole koje čine radnju aktivnom. :)

I, naravno, opusti se ... :D
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2010
Poruka
1
menadžment i preduzetništvo

pocela predavanja a ja na njima nisam bio.Imam za zadacu napisati nesto na temu "dinosauros i krokodil" a nemam veze kakvu oni ulogu imaju u Menadžmentu....

Ako ima neko da moze pomoci,bio bih mu jako zahvalan.......
unaprijed hvala!;)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2010
Poruka
2
Juznoslovenski naucnici ???

Da li vi znate neke Juznoslovenske naucnike ????

Ako da, onda postavite ovdje o nekom(biografija i naucno djelo) !

Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
02.12.2010
Poruka
12
ukoliko želite da se upoznate sa proširenom matematikom download
2shared - download m.s. math 2.pdf
matematika koja ima rešenja za sve probleme. Napomena : proširena matematika se postepeno popunjava. Hvala

Postavite ovaj problem svojim učiteljima,nastavnicima,profesorima, i drugim ličnostima koji kreiraju obrazovanje.
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2010
Poruka
15
Ovako: za sutra imam da naučim nešto o inteligenciji. Ja sam izdvojila ono najbitnije i to naučila (izaziva najviše interesovanja, veoma je cene, sposobnost adaptacije ili prilagođavanja, inteligencija je sposobnost učenja, sposobnost korišćenja starog iskustva u novim situcijama, učenje uviđanjem je inteligentno učenje, inteligentno snalaženje u novim situacijama, suština inteligencije je rešavanje problema uviđenjem ili shvatanje bitnih odnosa u datoj situaciji, Spirman).
Problem mi je što trebe da navedem neki primer. I da postavim neko teže pitanje.

Pa, ako neko može da mi pomogne.
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2010
Poruka
1
Povrtarsvo/savet

Pozdrav svima. Zanima me koja je najbolja vrsta paradajza, zelene salate i paprike za gajenje u ne grejanom plasteniku za sopstvenu upotrebu. Opredelio bih se za organsku proizvodnju, dakle bez upotrebe otrova i veštačkog đubriva. Nameravam da koristim kompost i malč od lišća. Ukoliko neko ima iskustva u vezi bio-vrtlarstva molio bih da mi pomogne, a siguran sam da će to i mnoge zanimati..
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2010
Poruka
1
zbirka zadataka iz matematike za 2 razred srednje masinske skole

da li neko mozda ima matematiku(zadatke ili knjigu) za 2 razred srednje masinske skole..bivsi Moc sada sm"Radoje Dakic"..potrebna nam je za vezbanje...jer mi uopste nemamo knjigu... pomoc
 
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top