Zahtevi za recepte

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
imali neko ideju kako se spremaju jela na tanjiraci ili talandari

Kao i na svakom roštilju, samo što sva ta jela budu lepša i sočnija. Probala sam razne vrste mesa i riba, i stvarno je fenomenalan ukus. Uz neki dobar sos i salatu, ništa Vam više i ne treba.
Naravno, još je bolje ako se ono što se peče na talandari prethodno marinira.
A može da posluži i za pečenje paprika prilikom spremanja zimnice.
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
42
Kokice,kukuruz blagi,kafeni,braon boja

Dali ima nekoj da znae recepta kako se pravat pukanki, kokice, kafeni,braon, blagi, lesni se za prigotvuvanje, znam, no bi sakala nekoja ednostavna recepta,vidov ovde cokoladne kokice, no dali ima nekoj drug poednostavna recepta, so pomalku sostojki :) . Blagodaram.
 
Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
9
Upomoc... trazim bijelu "filu" Ledene kocke

Dragi :)

Pogledala sam vase recepte "Ledene kocke" izvrsni su jako jako dobri. Medjutim htjela sam da pitam, dali postoji neka bijela masa kao snjeg za filu osim "brasna" ili "gustina"
Kad koristim smjesu kao sto procitam ovdje ili sa recepata je vecinom kao za "krempita" ali ja bih htjela filu kao sampitu i nikako da ugotim

Krasna filu sam jela kod jedne prijateljice ona kaze da je pravila sa brasnom, mlijekom, puterom i secerom.. kao i obicno.. medjutim ja kad napravim nije tako kao njezina :???: probala sam i sa gustinom ali nije tako ..sorry

Ta smjesa je kao tvrdi-slag jako ukusno slatko i bijelo kao snjeg, nije vrhnje.. Vise cu poluditi neznam kako da nadjem tu smjesu.
Dali bi mogao netko mogao pomoci

Hvala unapred svima za pomoc i vase vrijeme
pozdrav
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Probala sam više recepata za ledene kocke, ali svi su nekako slični, i sve se svede na brašno, šećer, puter,a može se dodati i puding od vanile.
Ako Vam je prijateljica rekla da je isto to i uradila, pretpostavljam da i jeste tako, ali da je "caka" u samom pravljenju.

Elem, našla sam Vam nešto što zvuči malo drugačije. Probajte. Recept možete naći ovde
(recept br.55 - Ledeno nebo).

Prijatno! :)
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2009
Poruka
9
recepti za dobar kotlić

ako ko ima dobar recept bio bih zahvalan ako može ukratko da ga podjeli sa nama !!!
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Recite nam šta konkretno tražite. U kotliću može da se kuva svašta. Skoro sve što može u šerpi na šporetu, može i u kotliću.
Kakav recept tražite, od kojih sastojaka?
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
42
trazim recept

Ve molam ako go znaete receptot za "Zacarane jaja" taka mislam deka imase naslov i viden mi e na ovoj forum, no ne mozam da go pronajdam povtorno, izgleda gresam, vo naslovot, Toj bese so povece zelencuci izmesan, i so zelatin, tecnost, i se polnea jajcata,koi prethodno bea odozgora otvoreni , so malku otvor za da istecat, a potoa taka prazni se polnea so smesata so zelatin, taka da koga ce se stegnat posle odredeno vreme vo frizider, ce se izlupat i izgledaat kako prozirni jajca, so razni boi od zelencuk razen. Interesen bese receptot , pa ako se setite da go pronajdete pustete go. Blagodaram.
 
Natrag
Top