Zahtevi, Saveti, Rezervni delovi, Pomoć

Član
Učlanjen(a)
12.09.2010
Poruka
24
ms gume

ms su gume za sva godisnja doba.kolika je dubina sara na takvim gumama?
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2009
Poruka
1
pitanj u vezi metana za vozila

pozdrav svima na forumu!!! Imam pitanje: kako ili gde mogu naci adrese ili lokacije benzinskih pumpi na kojima ima metana u madarskoj i kako doci do njih??? hvala:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
275
Mislim da je 8mm. Pre par dana sam kupio dve nove M+S gume za zadnje tockove koji nisu pogonski a za prednje (pogonske) koristim sezonske gume, sto je bila preporuka mog vulkanizera.
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
75
Evo ovde imas neke informacije sa mapom gde se pumpa nalazi...
Kod:
[URL]http://www.gps-data-team.com/poi/hungary/petrol/index.php?poi_data=petrol&file=LPG_Autogas-HU&navigation=30[/URL]
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
35
Daihatsu-feroza 1.6

Gde bih mogao naći zadnje desno staklo i na 3 vratima staklo za Daihatsu-feroza 1.6 89.god?
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2010
Poruka
1
Delovi za Clio 1.9 D

Interesuje me dal' neko zna gde u blizini Novog Sada ima otpad sa delovima za Clia.
Ili neka alternativa tome.
 
Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
275
Pomoc!!!

Ako neko moze da pomogne bio bi veoma zahvalan. Od kada sam nedavno ugradio xenon svetla u automobil javio mi se sum na radiju. Predpostavljam da postoji neki filter za radio ili nesto slicno, pa ako neko ima neko iskustvo nek priskoci u pomoc. Hvala unapred.:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
15.11.2010
Poruka
1
deo za Americko vozilo. Hummer

Potrebni su mi paknovi za Hummer - a H3. Ovi u Beogradu nisu normalni, odrali bi ti i kozu sa tela.
Nego nasao sam ovo na netu

Hawk Ceramic F&R Brake Pads 06 HUMMER H3 3.5L - eBay (item 360318732033 end time Dec-11-10 15:59:01 PST)

ima i jevtinijih

Hummer H3 Ceramic Front & Rear Brake Pads 2006 to 2009 - eBay (item 230547007874 end time Dec-05-10 00:00:38 PST)

ali koliko para toliko i muzike.

Zanima me da li je neko nekad kupovao sa eBay - a. Mogu li da platim karticom ili mora taj PayPal koji samo mi crni crnici nemamo u celom svetu. Pa bre Oman i Azerbejdzan ga imaju.
Da li placam carinu ili ne. Necu da vrsim preprodaju.Ovo mi je za prijatelja.

Ljudi pomagajte, necu da ovima iz Bg punim kasu za dzabe. Pa trebalo je 5 dana da im se jave. ( necu da spominjen nikakva imena - necu da me izbace sa foruma )
 
Član
Učlanjen(a)
15.11.2010
Poruka
1
Ja sam nedavno kupio transmisiju i odrali su me na carini, platio sam carinu vise nego duplo od cene transmisije, tako da ti preporucujem da nadjes nekoga da ti to licno donese.
 
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
6
Mozes da se zezas sa tima sa ebaya pa da imas probleme. Bezi bre te kupovine sa interneta naslusao sam se .....

Vidim da imas problem pa da ti ispricam sta se meni desilo moze da bude od pomoci. Crkao mi je AC kompresor na Phaetonu 4.2 2005 trazili su mi u Auto komercu skoro 1500e i do dve nedelje cekanja nemaju ga na lageru stize iz glavnog magacina.
Srecom dobijem kontakt od firme sa Floride od Djoleta drugara ima splav na vodi. Salju Glisere i Jahte sa Floride. Ali i razbijaju sa delovima za automobile. 15 dana kasnije dobijem AC Kompresor za 271 dolar i 40 % koliko naplacuju za carinu + pdv slanje i uslugu. Neznam sta rade ali imaju lude cene.
Poslao sam im vec brdo drugara.... svi me vole sada :)
pisi im samo na 0ffice@shopgli.com ili zovi na 0013054001462 sta god ti je jeftinije.

Ili da ti neko donese iz Amerike, kao da su oni zaludni. A nasa carina ako ih uhvati na surcinu..... Posle skuplja Dara nego Mara :)
Ali to je normalno u Srbiji...
Zasto lako ako moze tesko.....
 
Natrag
Top