Zahtevi, Saveti, Rezervni delovi, Pomoć

Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
12
Hvala. Procitacu teme. Da li iko postoji ko je to ugradio? Mozda to niko nikada kod nas i nije ugradio.
UGRADIO SAM. Znam koliko sada (sa magnetima) trosi auto ali ne znam koliko je trosio pre ugradnje. U krajnjem slucaju nadam se da nikako ne mogu da stete motoru u kolima a ako pomazu super. Ionako ih nisam skupo platio a zeleo sam da ih ugradim.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.01.2010
Poruka
1
gps-mape za juznu afriku

imam gps blueberry 2go 431b, da li neko zna gde mogu da nadjem mape za juznu afriku, pozdrav svima i unapred hvala
 
Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
82
fiat punto se gasi?

Pozzz, naime moj problem je sljedeci imam fiat punto 1999-2000 benzin,u voznji se ugasi i nece odmah da upali moram da sacekam 10-tak 15 minuta da bi ponovo upalio,vozio sam majstorima lafo neke greske ukljanjali ali niko nista konkretno da uradi,na displeju mi pokaze kljuc i akumulator,vozio sam ga u jedan servis kazu nije elektronika i stave mi polovnu leptiricu, leptiricu sto hladi motor,ali odmah sutradan mi se poceo jos cesce gasit ali i brze palit nakon 3 do 5 minuta.Nadam se da ce neko od vas ponudit neko nadam se ispravno rjesenje i naglasavam da se malo slabije razumijem oko auta pa ako sam se negdje "provalio" izvinjavam se. i na kraju da dodam da se necuje šum pumpe mozda je i to vazno.
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
347
Vozim Fiat Dobla Malibu i 2-3 puta mesečno mi se desi da mi se upali CODE ključ na tabli i da ne mogu da startujem vozilo.Sačekam 4-5 min,CODE ključ se ugasi i palim i vozim kao da se ništa nije dogodilo.U servisu kažu da se i njima ponekad to desi i da nemaju pojma o čemu se radi,a od nekih ljudi koji nemaju veze sa automobilima čuo sam da je sav problem u ključu za kontakt bravu.Ne znam kakvi se kodovi nalaze u ključevima,ali ti probaj sa rezervnim ili uradi nov koji košta preko 100 evrića.
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
37
klima u autu,potrosnja goriva

imam Corsu 1.2,
Da li neko ima podatak kolika je potrosnja goriva kad je klima ukljucena?

I,da li je tacno da auto trosi vise goriva ako je otvoren prozor,zbog otpora i t apotrosnja je jednaka potrosnji kad je klima ukljucena???
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
imam Corsu 1.2,
Da li neko ima podatak kolika je potrosnja goriva kad je klima ukljucena?

I,da li je tacno da auto trosi vise goriva ako je otvoren prozor,zbog otpora i t apotrosnja je jednaka potrosnji kad je klima ukljucena???

Ja imam astru 1.4 i evo na 100km trosi mi 6-7 litara.,sa klimom 7-8 al to nije nista,jer je milina putovati sa klimom po onim vrucincugama!!!! Tako da ne stedi na klimi,jer je stvarno jako stvar!!!
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Klima ti oduzima oko 10% goriva............
 
Član
Učlanjen(a)
02.05.2010
Poruka
19
Klima oduzima dosta snage pa da bi postigao isti učinak, brzinu, moraš dodavati više gasa. Samim tim se povećava potrošnja. Gubitak snage je i do 10KW.
 
Natrag
Top