Zahtevi, Saveti, Rezervni delovi, Pomoć

Član
Učlanjen(a)
25.11.2009
Poruka
1
Fiat bravo 1.9 jtd

da li neko moze da mi kaze nesto vise o ovom automobilu fiat bavo 1.9 jtd
 
Član
Učlanjen(a)
23.09.2009
Poruka
5
Strahovito kvalitetan dizel motor od strane Fiat-a! Ja vozim Bravu 1.9jtd (to je model sa 5 vrata) i extra sam zadovoljan, uzeo sam ga početkom godine, uredio servis i od tada-sedi i vozi!Prošla zima mu nije smetala, videćemo ova (nemam garažu)! Unutra imaš sve što i neki slični automobili (npr. neki Opel, WV, pežo), ali za manje pare : fabrički CD-radio, air-bagove (zavisi od modela), klimu, struju u staklima... Od mene samo preporuke, a od majstora sam čuo samo najbolje o ovom motoru!!! yes3
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2009
Poruka
1
Fiat Multipla

Pre neki dan sam gledao aute na autoplacevima i u uzi izbor je usla multipla. Ima mnogo prostora i veoma je funkcionalan enterijer. sto se tice exterijera :dntknw:. radim kao taxista, pa me interesuje kakva su vasa misljenja o ovom autu. da li bi se vozili u njemu ili bi ga izbegavali u sirokom krugu?:acute:
evo i par slicica, ako niste sigurni kako izgleda multipla:
:info:







 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
323
Auto je komforan.. ali ne da je ružan, sabija od ružnoće, da mi ga dzabe daju nebi ga uzeo, pa makar imao motor od 500KS :(
 
Član
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
88
Pazi taxi ko taxi, nepravim bas neku veliku razliku ako moram da se vozim taxi-jem!Ako hoces prijateljski savet,uzmi ti ford focusa 2006 godiste!Mali potrosac,jeftin za odrzavanje,konfort na skali od 1 do 10 dajem 8...koristim ga skoro 4-5 meseci, auto za te pare nema mane!
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
najruzniji auto koji postoji na svetu,a jeste komforan...tako da nemam pojma,vidi sta ti je vaznije,funkcionalnost ili estetika...sto se odrzavanja tice,fiat kao fiat...
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
347
Za te pare extra auto ali mnogo ruzan.Unutrasnjost i motor izuzetni,trap malo slabiji.......
 
Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
12
Magneti za ustedu goriva

Da li neko u kolima ima ugradjene magnete? Gde je kupio i koliko je platio? Da li auto radi bolje, isto ili gore? Ne zanimaju me preterano misljenja onih koji magnete nisu ugradili...
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
zaobidji,cisto mlacenje prazne slame..ako meni ne verujes nadji na youtube testirali su u mitbastersima sve te lazipare i pokazalo se da cak neke od njih i povecavaju potrosnju,a magneti nemaju bas nikakvo dejstvo...[ame=http://www.youtube.com/watch?v=90szKQAjhfo]YouTube - Gas Saving Devices Busted 1[/ame]
a procitaj i ovu temu ovde,mozda pomogne...Magneti za smanjenje potrosnje

MOJ SAVET: MANI SE CORAVA POSLA
 
Natrag
Top