Za one koji zele da spasu dusu svoju!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
14.10.2009
Poruka
434
Aaaaaaa sad sam razumeo, pa bio sam u vise crkava u bg za vreme liturgije i nikad nisam primetio da su non stop otvorena, nekad su otvorena nekad zatvorena nekad i ona zavesa ne znam kako se tacno zove bude navucena da se nista ne vidi... Ali nikad nisam video da drze vrata non stop otvorena hvala Gospodu Bogu.
 
Član
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
193
Aaaaaaa sad sam razumeo, pa bio sam u vise crkava u bg za vreme liturgije i nikad nisam primetio da su non stop otvorena, nekad su otvorena nekad zatvorena nekad i ona zavesa ne znam kako se tacno zove bude navucena da se nista ne vidi... Ali nikad nisam video da drze vrata non stop otvorena hvala Gospodu Bogu.

E kada vidis da se vrata nikad ne zatvaraju i da se ona zavjesa ne navlaci izadji odmah iz te crkve jer tu vise nema sv.Duha a ti svestenici su na papinom platnom spisku!!!Papa je sve uradio da razori Srpsku pravoslavnu crkvu i kao sto svetac kaze a u te dane nevolje krivi te i kuni te papu jer je on uzrok svih zala sto su nas snasli.Posjedujem knjigu koja ide od manastira do manastira tajno u kojoj se otriva koje su to vladike prisle papi i u njegovoj su sluzbi!Zato ce se oskoro sve razrijesiti i odvojiti zito od kukolja!!!
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Hm ,da vratim biometrijska dokumenta? Cista glupost.

E, pa ovako, da i ja izlozim svoje misljenje. Uveren sam da sigurno postoji neka sila koja rukovodi nama, a sada sto se tice religije, o tome mogu dugo da pisem, ali nemam volje, ali cinjenica je religija oduvek sluzila za lakse vladanje masom. Biblija je pisana kroz vise stotina godina od strane vise autora, u skladu sa potrebama vlasti.

No, da se vratim na pocetku spomenutim biometrijskim dokumentima.
Donekle verujem u pricu o "zigu zveri". Svako od nas je na neki nacin oznacen. Najbanalniji primer je SIM kartica mobilnog telefona. Ona ima svoj registarski broj kojim se prijavlju u i odjavljuje iz mreze. Moguce je pracenje lokacije kartice. Samo na osnovu toga, da ne govorim o drugim aspektima, moze se izvuci sablon nacina zivota neke osobe, njegovim navikama, pravcima kretanja, mestu stanovanja, dnevnoj satnici i slicno. Cenim da ovo ne treba da detaljisem.

Kreditne kartice, maltene svi ih koristimo. Isto smo obelezeni na neki nacin.

Primer je bezbroj, ali to ne znaci da smo primili zig zveri. Smatram da se to moze reci tek kada se bude pokusalo sa "cipovanjem" ljudi, pod izgovorom bezbednosti. Na netu ima puno tema o ovome, preprucujem filmove: Digitalni andjeo, Zeitgeist, Zeitgeist Addenum i slicne, ne mogu se setiti ovog trenutka.

Dakle to sto imam biometrijski pasos (ali ne i takvu licnu kartu, trazio sam bez cipa i iskoristio sam tu mogucnost), ne znaci da sam primio "zig zveri". U samom tom cipu, za sada, nalaze se podaci koji se i golim okom vide na pasosu. Medjutim, tu se javlja opasnost, jer taj cip ima kapaciteta za unos velikog broja podatak u buducnosti, u zavisnosti kako vlast to bude regulisala. Dakle, ko garantuje da osoba koja radi na unosu podataka u cip nece uneti iz bilo kog razloga neki podatak koji vlasnika dokumenta moze "zaviti u crno", npr, unosenje kriminalnog dosijea koji doticni nikada nije imao...

Dakle, samo zelim da naglasim da smo svi manje-vise pod nekim nadzorom, a do cipovanja ljudi ima jos vremena i naravno, to cu se truditi da izbegnem ako ikada dodje do toga.
Danas, postoje primopredajnici (cipovi) velicine mikrona (nanotehnologija) koji se mogu ubaciti u ljudski organizam i pomecu njega uticati na ljudsko ponasanje. Npr, malo po internetu pronadjite sajtove vezane za termin HAARP ili BLUE BEAM.
 
Član
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
193
Hm ,da vratim biometrijska dokumenta? Cista glupost.

E, pa ovako, da i ja izlozim svoje misljenje. Uveren sam da sigurno postoji neka sila koja rukovodi nama, a sada sto se tice religije, o tome mogu dugo da pisem, ali nemam volje, ali cinjenica je religija oduvek sluzila za lakse vladanje masom. Biblija je pisana kroz vise stotina godina od strane vise autora, u skladu sa potrebama vlasti.

No, da se vratim na pocetku spomenutim biometrijskim dokumentima.
Donekle verujem u pricu o "zigu zveri". Svako od nas je na neki nacin oznacen. Najbanalniji primer je SIM kartica mobilnog telefona. Ona ima svoj registarski broj kojim se prijavlju u i odjavljuje iz mreze. Moguce je pracenje lokacije kartice. Samo na osnovu toga, da ne govorim o drugim aspektima, moze se izvuci sablon nacina zivota neke osobe, njegovim navikama, pravcima kretanja, mestu stanovanja, dnevnoj satnici i slicno. Cenim da ovo ne treba da detaljisem.

Kreditne kartice, maltene svi ih koristimo. Isto smo obelezeni na neki nacin.

Primer je bezbroj, ali to ne znaci da smo primili zig zveri. Smatram da se to moze reci tek kada se bude pokusalo sa "cipovanjem" ljudi, pod izgovorom bezbednosti. Na netu ima puno tema o ovome, preprucujem filmove: Digitalni andjeo, Zeitgeist, Zeitgeist Addenum i slicne, ne mogu se setiti ovog trenutka.

Dakle to sto imam biometrijski pasos (ali ne i takvu licnu kartu, trazio sam bez cipa i iskoristio sam tu mogucnost), ne znaci da sam primio "zig zveri". U samom tom cipu, za sada, nalaze se podaci koji se i golim okom vide na pasosu. Medjutim, tu se javlja opasnost, jer taj cip ima kapaciteta za unos velikog broja podatak u buducnosti, u zavisnosti kako vlast to bude regulisala. Dakle, ko garantuje da osoba koja radi na unosu podataka u cip nece uneti iz bilo kog razloga neki podatak koji vlasnika dokumenta moze "zaviti u crno", npr, unosenje kriminalnog dosijea koji doticni nikada nije imao...

Dakle, samo zelim da naglasim da smo svi manje-vise pod nekim nadzorom, a do cipovanja ljudi ima jos vremena i naravno, to cu se truditi da izbegnem ako ikada dodje do toga.
Danas, postoje primopredajnici (cipovi) velicine mikrona (nanotehnologija) koji se mogu ubaciti u ljudski organizam i pomecu njega uticati na ljudsko ponasanje. Npr, malo po internetu pronadjite sajtove vezane za termin HAARP ili BLUE BEAM.


Pozdrav!postujem ja tvoje misljenje i izlaganje necu ti protivrjeciti ako ti smatras da je tako neka ti bude!Samo cu ti reci da nije svima dato da vide i cuju opozorenja Gospoda Boga koji preko svetitelja upozorava narod za nadolazece dogadjaje.Jer fino pise u svetom pismu koliki broj ljudi ce se spasiti!Ne krivim ja tebe ni za jedno tvoje misljenje zato sto sam ja bio gori od tebe po tom pitanju a pogledaj me sad!Dozivio sam nesto o cemu necu da govorim sto me je promjenilo iz temelja a bio sam pripadnik jednoga klana i nisam se bojao nikoga bio sam spreman unistiti svakoga koji mi se nadje na putu!molicu se za tebe da ti Gospod otvori oci i podari suze pokajanja!Ako ti hoces uzmi jos biometrijskih dokumenata koliko ti volja i neka svi tvoji istomisljenici uzmu sve je dozvoljeno jer Gospod postuje covjeciju slobodnu volju ali zapamti posle toga nema nazad i opravdanje nisam znao vec guraj tamo gdje si i naumio!!!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.01.2010
Poruka
78
U pravu si da smo svi sve dalje od vjere u svevišnjega,i da ljudi misle ako rade neke stvari(kao što su postovi,davanje novca u crkvi,nose krst oko vrata...)da će ih to oprati od grijeha. Da žalost bude veća biti i živjeti u skladu sa božijim zakonima i vjerovati u njega,kao i u Isusa i Duha svetoga je mnogo lakše i čovjek se mnogo bolje osjeća,ima zdrave poglede,zdravu porodicu nego živjeti u grijehu.Imam jedno pitanje,možete mi obojica ogovoriti.Kod mene u crkvi na vrhu oltara ono svevideće oko koje se nalazi u piramidi i slika poslednje večere koja je slična objašnjenju iz Da Vinčijevog koda.Od kuda takva pojava u objektu SPS?
 
Član
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
193
U pravu si da smo svi sve dalje od vjere u svevišnjega,i da ljudi misle ako rade neke stvari(kao što su postovi,davanje novca u crkvi,nose krst oko vrata...)da će ih to oprati od grijeha. Da žalost bude veća biti i živjeti u skladu sa božijim zakonima i vjerovati u njega,kao i u Isusa i Duha svetoga je mnogo lakše i čovjek se mnogo bolje osjeća,ima zdrave poglede,zdravu porodicu nego živjeti u grijehu.Imam jedno pitanje,možete mi obojica ogovoriti.Kod mene u crkvi na vrhu oltara ono svevideće oko koje se nalazi u piramidi i slika poslednje večere koja je slična objašnjenju iz Da Vinčijevog koda.Od kuda takva pojava u objektu SPS?


Pozdrav!Izvini sto ti nisam ranije odgovorio bio sam na poslu jutros od 07h pa do 19h.A sto se tice tvog pitanja evo odgovora:To svevidece trokutalno oko mozes sresti ne samo na toj ikoni ima ga na mnogim kao sto je ikona sv.velikomucenika Georgija ono prestavlja Gospoda Boga koji je uvijek prisutan na svakome mjestu i u svako vrijeme jer je Gospod zivotodavac koji ozivljava tvar!Jer da on nije prisutan sve bi u trenutku umrlo i uvelo!Ali to nije piradimalno oko koje se prikazuje na masonskom znaku Da Vinčijevog koda to oko je Antihristovo oko koje ja na vrhu piramide kojem se masoni klanjaju,slusaju i kog hoce da dovedu na vlast!Zasto piramida!?Zato sto su tada faraoni u Egiptu sluzili sotoni koji je mucio Izraelski narod sve dok ga Mojsije nije izbavio.Evo ovdje imas slikovit prikaz Bozijeg oka i antihristovog masonskog!Ikona tajna vecera na kojoj si ti video oko je Bozije oko to prikazuje da je Sveti Duh bio prisutan na tajnoj veceri!
 

Prilozi

  • sv. arhangel Mihail.jpg
    sv. arhangel Mihail.jpg
    81,7 KB · Pregleda: 80
  • 46b.jpg
    46b.jpg
    17,8 KB · Pregleda: 80
  • sv.velikomucenik Georgije.jpg
    sv.velikomucenik Georgije.jpg
    68,1 KB · Pregleda: 80
  • Masonsko, antihristovo ,satansko svevideceoko.jpg
    Masonsko, antihristovo ,satansko svevideceoko.jpg
    28 KB · Pregleda: 80
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.01.2010
Poruka
78
Pozdrav!Izvini sto ti nisam ranije odgovorio bio sam na poslu jutros od 07h pa do 19h.A sto se tice tvog pitanja evo odgovora:To svevidece trokutalno oko mozes sresti ne samo na toj ikoni ima ga na mnogim kao sto je ikona sv.velikomucenika Georgija ono prestavlja Gospoda Boga koji je uvijek prisutan na svakome mjestu i u svako vrijeme jer je Gospod zivotodavac koji ozivljava tvar!Jer da on nije prisutan sve bi u trenutku umrlo i uvelo!Ali to nije piradimalno oko koje se prikazuje na masonskom znaku Da Vinčijevog koda to oko je Antihristovo oko koje ja na vrhu piramide kojem se masoni klanjaju,slusaju i kog hoce da dovedu na vlast!Zasto piramida!?Zato sto su tada faraoni u Egiptu sluzili sotoni koji je mucio Izraelski narod sve dok ga Mojsije nije izbavio.Evo ovdje imas slikovit prikaz Bozijeg oka i antihristovog masonskog!Ikona tajna vecera na kojoj si ti video oko je Bozije oko to prikazuje da je Sveti Duh bio prisutan na tajnoj veceri!
Nije u pitanju oko,nego apostol koji sjedi odmah do Isusa na lijevoj strani,gledajući frontalno.Svi ostali apostoli,uključujući Hrista,imaju samo on ne,što me podsjeća na Da Vinčijevu tvrdnju da je to Marija Magdalena(u šta ja ne vjerujem,jer i ja mogu naslikati sliku i staviti koga hoću i tvrditi šta hoću).Hvala na obrazloženju.
 
Član
Učlanjen(a)
14.10.2009
Poruka
434
Meni nije jasno zasto se vodi polemika oko te slike, kad je tu sliku radio slikar kako je on hteo. Koliko znam on nije bio na tajnoj veceri, pa da ih uslika tacno onako kako su sedeli, vec je to njegova masta.
 
Član
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
193
Nisam napisao da imaju bradu.


Zapamti ovo sto cu ovdje napisati tako da mozes i drugima da objasnis!!!

Tajna večera ili Poslednja večera Leonarda da Vinčija je jedno od najvećih svetskih umetničkih remek-dela. Verovatno 1494. godine Leonardo da Vinči dobija zadatak da napravi sliku „Tajna večera“ u dominikanskoj crkvi Santa Marija de la Gracije, koju je Vojvoda od Milana izabrao sebi kao porodičnu kapelu i mauzolej, i koju je 1492. godine Bramante delimično renovirao. Slika je trebala ukrašavati severni zid crkve. Na Leonardovoj slici Tajne večere, Juda sedi na istoj strani stola kao i Isus i Apostoli, a ne kao po tradicionalnoj šemi njima suprotno.
Slika je preživela bombaški napad saveznika 1943; međutim vlažni zidovi su uzrokovali ubrzo nakon završetka slike konstantno pogoršavanje stanja cele slike. Kompleksni i radikalni postupak restauracije je dovršen u drugoj polovini 1990-ih, tako da je delo opet dostupno javnosti.A ovo opet znaci da su je promjenili iz temelja a to su platili masoni da bi na kraju sejali sumnju kroz narod i na kraju i film!!!Ovo nema nikakve veze sa pravoslavljem jer su se Crkve podjelile 1054.god. kada Rimokatolici ostaju bez sv.Duha pa im se sveta vodica u crkvama kvari i postaje zabokrecina pa tajno zovu pravoslavne svestenike da im ocitaju molitvu nad sv.vodicom da bi mogla i posle 1000 dana da se pije kao da je tek nasuta.Ovdje cu ti pokazati pravu pravoslavnu ikonu tajne vecere na kojoj se vidi sa desne strane Gospoda odnosno sa lijeve apostol Jovan koji je bio najmladji medju njima i on je napisao otkrovenje Jovanovo koje mu je Gospod rekao.NJega je Gospod posebno volio jer se nije odvajao od Krsta kada su Gospoda razapinjali a ostali apostoli su se bili razbjezali tada Gospod sa Krsta govori Presvetoj Bogorodici majko eto ti sina a apostolu Jovanu kaze sine eto ti majke!Ovo nije nista sta su sve spremili da urade u naredne tri godine jako ce biti tesko ostati u vjeri samo ce oni koji nemaju sumnju ostati uz Gospoda!Jer kao sto kaze Gospod u sv.pismu citiram:pazite da vas ko ne prevari jer je vrijeme blizu!!!Nadam se da sam ti bar malo objasnio i razbio sumnje u Gospoda!!!A za u buduce kada gledas takve vrste filmova moras biti upoznat sa svojom vjerom,biti jak i postojan u njoj da ti se ne desava kada puhne mali povjetarac da te izbije iz vjere a srce ti se ispuni sumnjom.
 

Prilozi

  • 2443_2009011537.jpg
    2443_2009011537.jpg
    71,4 KB · Pregleda: 77
  • tajna_vecera.jpg
    tajna_vecera.jpg
    43,5 KB · Pregleda: 76
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top