Youtube na Android 4.2.2

Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
96
Samo da se javim, mozda nekome bude od pomoci.
Nakon skoro 20h nervoze, mucenja, skidanja i instaliranja desetak verzija Android lillipop 5.0.1, problem je bio isti, nikako ne moze da se poveze na wifi. Onda skidanje i instalacije jos 10 starije verzije 4.3, pa pokusaj da opet vratim staru 4.2.2, koje uopste nisu radile, nego samo dugo stajao natpis samsung na startu i to je to.
Odlucio sam da jos jednom instaliram Lolipop 5.0.1, i tako ostavim da funkcionise, samo kao telefon, bez interneta.
Instalirao sam to, naravno opet nece da se konektuje Wi Fi. Palo mi na pamet da probam jos nesto - da izvadim SD (memorisku) karticu i resetujem telefon. Kad ono inenadjenje, Wi Fi poceo da radi kako treba.

Eto, skoro 24h mucenja, skidanja, instalacije razlicitih androida, a resenje bilo tako jednostavno, minut posla. :beee:
 
Učlanjen(a)
30.11.2014
Poruka
58
Youtube Vanced ce raditi jos neke dve godine,ali samo verzija poslednja 17.03.38.Apdejta vise nece biti.I ja se ubih da osposobim Youtube na tabletu sa Android-om 4.3.Za sad najbolje ide preko nekog Browser-a.Ja koristim Operu.Probaj ti i ovo.Imas jos dosta alternativa za Youtuve Vanced https://newpipe.net/#download Probaj.pa vidi sta se desava.
 
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
96
Youtube Vanced ce raditi jos neke dve godine,ali samo verzija poslednja 17.03.38.Apdejta vise nece biti.I ja se ubih da osposobim Youtube na tabletu sa Android-om 4.3.Za sad najbolje ide preko nekog Browser-a.Ja koristim Operu.Probaj ti i ovo.Imas jos dosta alternativa za Youtuve Vanced https://newpipe.net/#download Probaj.pa vidi sta se desava.
Napisao sam pre par nedelja, instalirao sam vec Lolipop 5.0.1, pa sad radi youtube a i sve ostalo bez ikakvog problema. :)
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.621
Rešio sam nefunckionisanje vanceda na nekim uređajima, sasvim slučajno.
Iako su sve potrebne dozvole dodeljene nakon instalacije, iz nekog razloga nakon pokretanja aplikacije, sve dozvole opet odu na OFF. Ovo se javilo i kod nekih telefona iako je vanced pre toga godinama radio bez problema.
Dovoljno je samo dati dozvolu za pristup fizičkoj memoriji (storage-u) i opet sve radi normalo.
 
Natrag
Top