Youtube na Android 4.2.2

Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
96
Pozdrav drustvo,

Imam jedan stari S4, nisam ga koristio vise od godinu dana. Danas sam hteo da ga sredim i dam jednom rodjaku. Otvorio sam youtube, ne radi. Izlazi update. Kad idem na update prenasoci me na play stor-u, gde pise ,,Youtube is no longer compatibile with this device". Pokusao sam i sa clear cache, data, ne valja. Pokusao sam da skinem neke starije verzije sa neta, opet nista. Neke ne mogu ni da instaliram jer izlazi ,, There was a problem while parsing the package".

Neko resenje?

Hvala vam unapred.
 
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
96
a koji je operativni sistem instaliran?
minimalni OS za you tube je 4.4
Android 4.2.2. Proverio sam i update, kaze da nema novi update.

Update: Uspeo sam nekako da instaliram neku stariju verziju za Android 4.2, samo nece da se uloguje nalog (gmail), kaze there is problem with the network, a povezano na Wi Fi sve je ok.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
To i dalje poziva YT a ne vanced.
Disebluj YT potpuno, ako je moguće deinstaliraj ga.

Ostaje još jedan mogućnost/problem, ali nisam našao rešenje za nju. Zakasnio si.
Nakon gašenja Vanceda proteklih dana, negde radi i dalje a negde ne. Na Soniju mi i dalje radi Vanced, prestao je da funkcioniše na Huaveiju. Oba su Android 10.
 
Učlanjen(a)
27.03.2019
Poruka
25
možda bi trebao da probaš da ga fleshuješ na lollipop 5.1.1.
imaš gomilu uputstava kako se to radi.
 
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
96
To i dalje poziva YT a ne vanced.
Disebluj YT potpuno, ako je moguće deinstaliraj ga.

Ostaje još jedan mogućnost/problem, ali nisam našao rešenje za nju. Zakasnio si.
Nakon gašenja Vanceda proteklih dana, negde radi i dalje a negde ne. Na Soniju mi i dalje radi Vanced, prestao je da funkcioniše na Huaveiju. Oba su Android 10.
Probao sam sve, I disable, opet isto.
možda bi trebao da probaš da ga fleshuješ na lollipop 5.1.1.
imaš gomilu uputstava kako se to radi.
Da probam I to onda. :)
Hvala.

Ne mogu ni to. Ne povezuje se mob sa PC kad je u download mode. Inatalirani drajveri, sve kako treba.:assassin:
 
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
96
Pozdrav. Evo instalirao sam android lollipop 5.0.1, nego sad ima problem sto nece da se poveze na WiFi. Nalik ovo

Resenje?
 
Natrag
Top