Your input can't be opened: VLC is unable to open the MRL

Član
Učlanjen(a)
25.04.2010
Poruka
159
Your input can't be opened:

VLC is unable to open the MRL,Molim da se objasni kako riješiti ovaj problem.Po mogućnosti postaviti
Tutorijal
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Zameni youtube.luac file koji imas na racunaru (u folderu ...VideoLAN\VLC\lua\playlist ) sa ovim koji je u prilogu (raspakuj ga naravno).

U vecini slucajeva to je dovoljno.
 

Prilozi

  • youtube.zip
    4,3 KB · Pregleda: 5
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Na zalost on kod Vivija nema bescarinski resim i mora pribegava ovim opakim crnim trikovima. Cudi me da si kao profesionalac u spamerizmu iznenadjen ovim standardnim stosom crne navlakuse protivnickog klana, masni pita.
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Nista nisam poceo a zahvale me ne zanimaju. Prilozio sam fajl kao i uvek i nemam pojma da li je ista potrebno da bi se preuzeo. Ne zivim od ovog foruma i prosto se trudim da kad mogu i koliko mogu pomognem nekome. Stariji sam od 15 godina i ponekad nisam u stanju da shvatim decije razmisljanje.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
A dal shvatas salu. Ako nisi primetio mi smo skup zezanata ovde i kad nema problema mi ga sami napravimo. Ljudi koji se ljute oni ispare sami od sebe, sto ce reci ...ovde se svaka pomoc ceni, pa cak i kad je kontra, jel se na grskama najbolje i uci.
 
Natrag
Top