Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Your input can't be opened: VLC is unable to open the MRL

• Začetnik teme nesalomljivi
  • Datum pokretanja
N

nesalomljivi

Član
Your input can't be opened:

VLC is unable to open the MRL,Molim da se objasni kako riješiti ovaj problem.Po mogućnosti postaviti
Tutorijal

DoMoga

DoMoga

Zameni youtube.luac file koji imas na racunaru (u folderu ...VideoLAN\VLC\lua\playlist ) sa ovim koji je u prilogu (raspakuj ga naravno).

U vecini slucajeva to je dovoljno.

Prilozi

Bazlik

Bazlik

Na zalost on kod Vivija nema bescarinski resim i mora pribegava ovim opakim crnim trikovima. Cudi me da si kao profesionalac u spamerizmu iznenadjen ovim standardnim stosom crne navlakuse protivnickog klana, masni pita.

DoMoga

DoMoga

Nista nisam poceo a zahvale me ne zanimaju. Prilozio sam fajl kao i uvek i nemam pojma da li je ista potrebno da bi se preuzeo. Ne zivim od ovog foruma i prosto se trudim da kad mogu i koliko mogu pomognem nekome. Stariji sam od 15 godina i ponekad nisam u stanju da shvatim decije razmisljanje.

Bazlik

Bazlik

A dal shvatas salu. Ako nisi primetio mi smo skup zezanata ovde i kad nema problema mi ga sami napravimo. Ljudi koji se ljute oni ispare sami od sebe, sto ce reci ...ovde se svaka pomoc ceni, pa cak i kad je kontra, jel se na grskama najbolje i uci.