Xinity - Istream u XBMC

Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
42
Ima tu izmena ...Pobrisi to,i pronadji u Mikey1234 repositorijumu (Video addons) -Istream installer,zatim ga instaliraj,sacekaj download od nekih 60-70mb,pitace te da izaberes skin po zelji ,i dobices ga u Start meni prozoru.....

Gam8gMBJF.png


Posle ides u njegovo podesavanje settingsa .....i to je to......

Sve sam uradio kako si rekao,obrisao ono "staro" i uradio preko Mikey1234 repositorijum.
Otisao Neon... medjutim nista me nije pitao na 70% instalacije nego je odradilo sve i samo me na kraju pitalo
hocu li odma ovaj skin da upotrebim.
Dalje,kada odem na ISTREAM pa opcija Movie,bilo koji film da zelim pogledati ili seriju samo kao ucita tj. odvrti kruzic
ali nista se dalje ne dogadja,ne pusta filmove ni serije.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
koji protok treba da imam da bi mi ucitavao HD kanale bez seckanja? Gledao sam ono sto si ti post-ovao i odradio sam to kao i ti i dosta manje mi koci nego inace ali ponovo ne moze da ide glatko kako bi trebalo

To je malo relativno pitanje i zavisi od strima do strima.......ako mislis na TV kanale.....recimo u vecini slucajeva (ne i svim ) sa 6 mb pa navise ne bi trebao imati nekog problema.......

boki71; sigurno cu i taj istreams isprobati ali zasad na ide u gotham....ali ja to znam testirati pa svojoj metodi pa cu onda podat ocjenu dal je zaista bolji od torrent adona...;)

A nekazem da je ni bolji ni gori ali sadrzi u sebi ,to jest vuce iz svih onih vrhunskih addona poput Icefilms,1Channel......
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Sve sam uradio kako si rekao,obrisao ono "staro" i uradio preko Mikey1234 repositorijum.
Otisao Neon... medjutim nista me nije pitao na 70% instalacije nego je odradilo sve i samo me na kraju pitalo
hocu li odma ovaj skin da upotrebim.
Dalje,kada odem na ISTREAM pa opcija Movie,bilo koji film da zelim pogledati ili seriju samo kao ucita tj. odvrti kruzic
ali nista se dalje ne dogadja,ne pusta filmove ni serije.

Tako i treba........Ides na instalaciju......on downloaduje 60-70mb,zatim raspakuje sam te zip fajlove i instalira a tebe samo pita da odaberes na kom skinu zelis primeniti Iistream.....to jest da odaberes skin na svom XBMC gde ce se on i integrisati....Posle posto se integrise ides u settings podesavanja

Pazi ovako........potrebno je izabrati settings podesavanja....

YqX3ANImW.png


tamo ces videti podesavanja za gotovo svaki deo ponaosob.....
Y9f4vzVW.png


Naprimer cekiraj sajtove odakle zelis strimove za filmove......
Zatim unesu furk user i pas.....u resorvel podesavanjima realdebridu daj prioritet 105....itd,itd......moras sva podesavanja obici i nastelovati.....

F28Kb.png


konkretno ja sam za deo movies postavio IMDb,Ice films i Prima wire (1Channels).....biram onda Ice films naprimer....

0pJ83W.png

Zatim u novom prozoru spisak filmova po abecednom redu........

xMuWPD.png


Otvore se svi filmovi i izaberem zeljeni........

lnoOK.png


Otvori se zatim masa strimova za taj film ,izaberem recimo Yifu (koji sam cekirao u settingsu da ocu imati i njegove strimove) jer je HD kvaliteta.......ili neki drugi.......

Zfmop.png


Kroz par trenutaka startuje se film.....odaberem zatim prevod i gledam.....

teQV14W.png


bitno je samo da se lepo podesi settings......tu je cela filozofija.......
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
po ovim tvojim slikama sto si postavio nisam siguran da je ovaj adon bolji od torenta adona.....bar ovako na brzako mi tako izgleda....no, istestirat cu kad ce se moci instalirati u gotham 13 ali vidim da ima losu bazu HD....kod torent adona mi je super jer se vec pred pokretanjem filmova vidi koji je kvalitet fajla u pitanju( 720p,1080p, AC3,DTS, 5.1 itd).....ovde u tom adonu ne vidi se sto se krije ispod oznake HD......
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
po ovim tvojim slikama sto si postavio nisam siguran da je ovaj adon bolji od torenta adona.....bar ovako na brzako mi tako izgleda....no, istestirat cu kad ce se moci instalirati u gotham 13 ali vidim da ima losu bazu HD....kod torent adona mi je super jer se vec pred pokretanjem filmova vidi koji je kvalitet fajla u pitanju( 720p,1080p, AC3,DTS, 5.1 itd).....ovde u tom adonu ne vidi se sto se krije ispod oznake HD......

A vidi relativno je dali je bolji Istram od jednog addona ......Istream obradjuje i vuce strimove iz 4-5 najbolja filmska addona (icefilms,Furk,1Channel.........zatim vuce i Yify koji ima i u torrent addonu.....) slicna je situacija i kod serija........Dakle u sebi sadrzi bazu 4-5 vrhunska addona......Svakako da uz Istream treba se u XBMC imati instaliran i torrent addon.....ja sam se samo malo salio sa tobom zato sto znam da nemoze Istream ici na Gotham.....bar ne za sada......
 
Učlanjen(a)
10.03.2012
Poruka
14
Dobro pitanje, to sam i ja hteo da pitam! Confluence skin svakako najbrze radi od svih ostalih a ni ne izgleda lose
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Boki kod mene neće da se instalira na windows 8.1 :(

Instalirace se na nacin kako sam ti objasnio.......

Takvog sam ga našao na web-u , što trebam koristiti da bih imao sve funkcije ( strimovi , record, ..)

Cudno je da na frodo uopste je i hteo da se instalira......Predpostavljam da ti neradi dobro jer nije predvidjen za Frodo vec Gotham.....Izbrisi ga i instaliraj verziju 1.6 i sve ce ti raditi dobro osim recording opcije koja neradi ni u jednom simple.iptv......Moze se snimati preko Dvb veawera ali to je vec druga prica......

usput da pitam jos bokija kako stvari stoje sa tim istreams adonom za confluence skin....jel ide to i na original skinu posto se mi ostali ne svidjaju?

Confluence je defaultni i najprostiji skin ,zato je i tako brz jer nije nabudzen raznoraznim dodacima ,efektima.....nazalost neradi na njemu Icestream,to jest i ne nudi opciju za instaliranje na njemu.Navodno najbolje radi na njihovom skinu to jest na Xinity modu,sto je normalno da kazu da bi gurali svoj skin....Korektno radi na Aeon Noxu a evo i spiska skinova u kojima moze se integrisati Istream.....

o9n70W3J.png


Moguce je da moze se nabudziti i na confluence ali malo zaobilaznim putem......nisam probao da bi bio 100 posto siguran.....ali ides Xinity mod.....nista se nece znacajnije promeniti....
 
Natrag
Top