Xinity - Istream u XBMC

Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Kod mene Spectre u hd ima samo preko izlemeyedegera, dok Bridge of Spies ima isto preko izlemeyedegera i movieshd-a. Ako ne računam one premium gde ima gomila.

Mada generalno sad kad ne postoji YIFY više ti noviji filmovi trebalo bi sve ređe i teže da se pojavljuju preko stream sajtova. Znam da ima još takvih grupa koji rade ispod prosečan enkod bluray filma zarad manje veličine fajla ali ipak YIFY je bio YIFY za te takve stream sajtove.
 
Učlanjen(a)
01.02.2015
Poruka
29
Kod mene Spectre u hd ima samo preko izlemeyedegera, dok Bridge of Spies ima isto preko izlemeyedegera i movieshd-a. Ako ne računam one premium gde ima gomila.

Mada generalno sad kad ne postoji YIFY više ti noviji filmovi trebalo bi sve ređe i teže da se pojavljuju preko stream sajtova. Znam da ima još takvih grupa koji rade ispod prosečan enkod bluray filma zarad manje veličine fajla ali ipak YIFY je bio YIFY za te takve stream sajtove.
Ima Yify-a, živ je :) i radi na yts.ag.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
ipak brdo pravih blurej fajlova nalazi se kod furka....nije mi zao da sam platio 50 eura za 6 mjeseci.....
oMcwbW.png

nPDcby.png
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Ma sada ima i na istream sigurno, ja sam ono pisao cim sam video da ima na torrentima a nije bilo na istream. Furk se ocigledno isplati samo sto ja nemam posao a ni kreditnu karticu.
 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Oba pomenuta filma dostupna na Torrenteru i u 720p i u 1080p.Postoje verzije od po 2,3 Gb i 11,12 Gb.Ja naravno zbog brzine interneta biram ove manje fajlove,brzina maksimalna,gledam na tv-u od 42inch-a,slika fenomenalna.Ne treba mi vise.:cool:
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Bas sada proveravao izvore da vidim ko daje hd linkove i PLAYBOX se pokazao kao pouzdan izvor za 720p/1080p. Serveri brzi, nema buferovanja. Pored njega i WATCH1080p daje isto 1080p ali serveri mnogo baferuju, ne znam da li je trenutni problem. Cartoon HD, Cartoon Extra, Izlemyedeger rade super. Plex takodje koci, Much Movies takodje izbaci nekad HD link, ne koci. Movies4U i Movie Storm izbace mnogo linkova u HD ali veliki broj ne radi pa ne preporucujem. Vazi za filmove. Probao isto i za serije ali izbacilo mnogo izvora sa HD ali nisam proveravao.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
A sve zavisi to sa takvim izvorima. Nekad neki rade nekad ne, pa prorade drugi i tako u krug. Najbolje je da imaš nekoliko pouzdanih koji znaš da rade ili su radili nekad pa da gledaš koji rade u trenutku :D
 
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
iStream Addon sada u novom repu.


Kod:
http://muckys.mediaportal4kodi.ml/

Edit: Nema vise iStream addona u ovom repu
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top