WORD problem

Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Situacija je sljedeća...imao sam u wordu 50tak stranica teksta. Međutim, ja sam selektovao taj tekst, izbrisao ga i nalijepio drugi. I još sam preimenovao naziv fajla ( i sačuvao).
Ako postoji neki čudotvorac da me uputi kako bi mogao ponovo vratiti stari tekst, ima šleper piva koje god želi!
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
277
C:\Documents and Settings*USERNAME*Local SettingsTemp

Prije toga provjerite da li je aktivna opcija da Windows prikazuje ''Hidden files''. Datoteke koje ćete naći u ovom folderu, naravno, nemaju veze sa nazivom tog dokumenta, tako da ih morate pregledati ručno. Isto tako, možete pogledati šta se nalazi u datotekama ''Recent Files''

C:\Users\USERNAME\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Recent
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
277
Onda probajte sa ''Data recovery'' programima, Poput PartitionGuru isl. Ne znam da li ''System Restore'' tu pomaže...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Situacija je sljedeća...imao sam u wordu 50tak stranica teksta. Međutim, ja sam selektovao taj tekst, izbrisao ga i nalijepio drugi. I još sam preimenovao naziv fajla ( i sačuvao).
Ako postoji neki čudotvorac da me uputi kako bi mogao ponovo vratiti stari tekst, ima šleper piva koje god želi!


Pa jedina opcija je mislim desni klik na fajl pa previous versions. Ako postoji ranija verzija, to je to, ako ne...
 
Natrag
Top