Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

WORD problem

• Začetnik teme Mr.Daky
  • Datum pokretanja
Mr.Daky

Mr.Daky

Cupidon
VIP
Situacija je sljedeća...imao sam u wordu 50tak stranica teksta. Međutim, ja sam selektovao taj tekst, izbrisao ga i nalijepio drugi. I još sam preimenovao naziv fajla ( i sačuvao).
Ako postoji neki čudotvorac da me uputi kako bi mogao ponovo vratiti stari tekst, ima šleper piva koje god želi!

K

kuliakan

Član
C:\Documents and Settings*USERNAME*Local SettingsTemp

Prije toga provjerite da li je aktivna opcija da Windows prikazuje ''Hidden files''. Datoteke koje ćete naći u ovom folderu, naravno, nemaju veze sa nazivom tog dokumenta, tako da ih morate pregledati ručno. Isto tako, možete pogledati šta se nalazi u datotekama ''Recent Files''

C:\Users\USERNAME\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Recent

K

kuliakan

Član
Onda probajte sa ''Data recovery'' programima, Poput PartitionGuru isl. Ne znam da li ''System Restore'' tu pomaže...

Jokso69

Jokso69

Član
@Mr.Daky za nauk..., nikad ne raditi sa izvornim fajlovima dok ne napraviš KOPIJU - zlata vrednu ;)

Torgandwarf

Torgandwarf

Moderator
Situacija je sljedeća...imao sam u wordu 50tak stranica teksta. Međutim, ja sam selektovao taj tekst, izbrisao ga i nalijepio drugi. I još sam preimenovao naziv fajla ( i sačuvao).
Ako postoji neki čudotvorac da me uputi kako bi mogao ponovo vratiti stari tekst, ima šleper piva koje god želi!

Pa jedina opcija je mislim desni klik na fajl pa previous versions. Ako postoji ranija verzija, to je to, ako ne...