Windows Postinstalacioni SerbianForum Pack

Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
24
Jesi isprobao dali ti radi ta tiha instalacija WinRara........takodje oce javiti gresku ako vec imas instaliran u racunaru winrar.......

nesto tu ne stima dobro...........vidi koji je instalater u pitanju i koju opciju nudi za startovanje tihe instalacije.......

http://serbianforum.org/domaci-tutorijali/207140-prepoznavanje-i-tipovi-instalatera.html

ako opet nece uploadovacu ti winrar ,to je najmanji problem.....

Tiha instalacija winrara mi radi...i izbrisem ga kad hocu da ga probam preko wpi....a napravio sam tihu instalaciju preko InstalRite..!?

Mene samo muci to što mislim da on neće da se pokrene ako ima neku komandu za silent instalaciju..kad izbrisem tu silent komandu onda hoce instalirat..
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Tiha instalacija winrara mi radi...i izbrisem ga kad hocu da ga probam preko wpi....a napravio sam tihu instalaciju preko InstalRite..!?

Mene samo muci to što mislim da on neće da se pokrene ako ima neku komandu za silent instalaciju..kad izbrisem tu silent komandu onda hoce instalirat..

pazi ovako........u racunaru hoce se on pokrenuti i bez komande u wpi.....to sam proverio nebrojeno puta....te ako stavis komandu ,nece raditi verovatno.......

Medjutim kada ga narezes na mediju (CD/DVD )mislim da se nikako nemoze pokrenuti bez komande za pokretanje i iniciranje prekidaca u njegovoj tihoj instalaciji.....
 
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
24
ok..znači da ipak ostavim silnet komadnu i kad narežem na DVD onda ce raditi nece dolaziti ona greška..da smeta silent komanda...
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2010
Poruka
11
Kod mene hoce, upravo sam probao i programi koje sam preveo preko InstallRite hoce se pokrenuti sa cd bez komande /S , a za ostale programe mora silent komanda.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Kod mene hoce, upravo sam probao i programi koje sam preveo preko InstallRite hoce se pokrenuti sa cd bez komande /S , a za ostale programe mora silent komanda.

Naravno zato je najbolja opcija kada se vec toliko utrosi vremena praveci svoj WPI da se nareze na RW(pisi -brisi) disk i isproba ...ako funkcionise narezati tek onda na praznu mediju......
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
4
boki, gdje se stavljaju komande one /s /qn i druge bili bi mogao da mi ovo malo bolje objasnis

radim sa install rite da li na njemu treba to raditi
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
boki, gdje se stavljaju komande one /s /qn i druge bili bi mogao da mi ovo malo bolje objasnis

radim sa install rite da li na njemu treba to raditi

Ne pa sa instal rite pravis tihu instalaciju od obicne instalacije programa........Kasnije kada tu tihe instalacije tvojih programa postavljas u WPI program u njemu dajes komandu ka toj tihoj instalaciji i postavljas nastavke ...../s..../qn

Dakle u WPI programu....objasnjeno je na samom pocetku ove teme u tutorijalu o pravljenju WPI paketa programa......
 
Član
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
18
Postovanje
Zasto se povremeno kada otvorim WPI program pojavljuje greska za skripte. greska u wpi.jpg Skinula sam i novu verziju WPI v8.4.6. i kod nje mi se desava isto.Hvala na odgovoru.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Nije mi bas najjasnije pitanje........

Wpi je downloadovan u racunar i prilikom starta za pravljenje WPI paketa javlja gresku...Jel nece se startovati i javi tu gresku i ovo ,,povremeno,, jel to znaci da nekada javi gdesku i nece se startovati a nekada hoce se startovati bez problema.....
 
Član
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
18
Postovanje,
Mozda nisam dobro objasnila, ali upravo tako kako ste vi napisali. Ja imam uradjen WPI paket na dvd i on mi radi. Kako imam neke nove programe kao i stare ali novija verzija , kao sto sam i WPI v8.4.6 skinula, krenula sam da pravim i drugi WPI paket. Da, WPI se nalazi u racunaru, startuje se i krenem da ubacujem programe. Ali kad izadjem iz WPI i ponovo hocu da ga startujem pokaze gornju gresku. Znaci ne uvek zato sam i napisala povremeno. Hvala na odgovoru i pomoci.
 
Natrag
Top