Windows Postinstalacioni SerbianForum Pack

Član
Učlanjen(a)
14.12.2012
Poruka
5
Svaka cast na ulozenom trudu da nam detaljno objasnite kako se radi. Ja sam napravio instalaciju, po uputstvu, ali sam verovatno negde pogresio. Naime, za svaki program me pita da potvrdim instalaciju a programe koji se ne instaliraju samo startuje i nece da nastavi dok ja ne izadjem iz tog programa. Interesuje me i sta se desava sa programima koji traze serial, dali i to moze da se unapred pripemi. Inace, ovo je spas, do sada mi je bila muka kad treba da preinstaliram windows, na ovaj nacin liseni smo velikih muka. Zahvaljujem se i izvinjavam ako sam postavio pitanje na koje ste vec odgovorili.

Cestitke i moja iskrena zahvalnost.
Nazalost ili nemam dovoljno strpljenja ili nesto drugo je u pitanju, ali ja nikako da nadjem deo gde je tutorijal da se ubace serijali i pach fajlovi u tihu instalaciju.
Na zalost veliki broj programa mi funkcionise na taj nacin, pa bih time zaista resio sve probleme, mada postoji opcija da nakon tihe instalacije redom idem i hakiram program po program.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Cestitke i moja iskrena zahvalnost.
Nazalost ili nemam dovoljno strpljenja ili nesto drugo je u pitanju, ali ja nikako da nadjem deo gde je tutorijal da se ubace serijali i pach fajlovi u tihu instalaciju.
Na zalost veliki broj programa mi funkcionise na taj nacin, pa bih time zaista resio sve probleme, mada postoji opcija da nakon tihe instalacije redom idem i hakiram program po program.

Obidji ovu temu ......

http://serbianforum.org/domaci-tutorijali/206656-pravljenje-tihe-instalacije-programa.html
 
Natrag
Top