Windows 8 mišljenja??

Učlanjen(a)
26.10.2014
Poruka
562
ej ljudi da li ima neko windows 8.1 ali original bez dodataka i da je x86?
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
73
Imam instaliran 8.1 pro. Imam problem prilikom instalacije Adobe Acrobata. prijavljuje mi gresku Error 1935 itd... Moze li pomoc
 
Učlanjen(a)
30.11.2013
Poruka
12
imao sam priliku koristiti Windows 8 i nisam bas nesto bio odusevljen...ja cu se i dalje drzati 7-mice...
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
83
Moje misljenje:

Koristio sam ga kao dual boot i win 7 i win 8.1 Sta da kazem system ko system ok je malo me iritira bar koliko sam primetio da vise opterecuje hard samim time zato i manje uzima rama sto je po meni bar - jer nemam SSD a spor hard.

Ne mogu da gledam win 8 po start menu svako moze lako da vrati taj start tk da misljenje o tome da je zbog toga los je glupo bar po meni.

Posle koriscenja vratio sam se na windows 7 i obrisao taj dual boot jer me iritirao to zakucavanje harda a i totalno mi nije potreban ms acc na user ili kakav store.. ima fora da se to smanji to zakucavanje "Search/view local services/ u prozoru nadjete "Background Intelligent Transfer Service" i idete stop pa propertise pa disable.

Kada uzmem ssd verovatno cu ici ponovo na win 8.1 iz razloga sto je noviji i samim time vise ce da se trude sto se tice update na njemu nego na win 7.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Predpostavio sam da je zbog starta.Stavi na desktop ili monitor,ako je lap,pozadinu sa win.7-ce i poredjaj sortkatove kao na sedmici i videces da uopste nije neki problem.Vremenom se covek navikne i na start meni.Ja inace koristim sad 7-cu,jer zena ne moze da se snadje na 8-ci i veruj mi da mi je postalo sve jedno.Imama i Linux,ali sa na njemu jos na obuci,on je malo drugacija prica,ali kada se udje u stos u neke stvari i to je dobar OS.
 
Natrag
Top