Windows 8 mišljenja??

Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
236
Sta mislite o winu 8, isplatil se instalirat.. kolko treba rama za 32 bita ??
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Nije los OS,a ne mozes ni znati dok ga ne probas.Treba ti 4Gb rama i za 32 i 64 bit-a.
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Što se mene tiče odličan , u početku malom drugčiji ali jako brzo skužiš da je jednostavan i brz.
Polako će sve prelaziti na dodir pa ti je svejedno prije ili poslije ćeš morati isprobati.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2012
Poruka
236
Navika je opaka stvar. Prvobitna osmica je bila bez ključnih pristupa računaru, poput start dugmeta, drugačiji je pristup programima iz metro okruženja, izgubile su se mnoge klasične windows konvencije, startni desktop je drugačiji. Sada je aktuelan Windows 8.1 i dobar deo ovih funkcija je na neki način vraćen. Ja sam iskreno, zbog navike, bio na pragu da se vratim na sedmicu ali sam dobio lap top sa preinstaliranim windowsom 8, koji se upgredovao na 8.1. Rešio sam da se malo potrudim i sada sam definitivno savladao OS i nemam nameru da ga menjam. U kući su još 4 lična računara za svakog člana porodice i njima ama baš nikom nepada na pamet da prelaze na Windows 8. Ako se odlučiš da inastaliraš naoružaj se strpljenjem ali ćeš za par nedelja shvatiti da je u svakodnevnom rutinskom okruženju metro interfejs skoro idealan. Navika je opaka stvar.
 
Učlanjen(a)
17.08.2009
Poruka
5
Meni je OS skroz ok. Sto se memorije tice, radi mi sasvim solidno na 2gb rama (x86)
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
ja sam iskreno probao pre 2 meseca win 8.1 (nakon sedmice naravno) i vrlo brzo sam ga savladao! pre neki dan sam se vratio na WIN 7 cisto da vidim razlike i danas razmisljam da ponovo srusim sistem i da dignem ponovo 8.1 jer radi pa bar 40 % brze od sedmice! To ti je moj savet! Probaj neces se pokajati!
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
236
Dobro mozda pokusam, bojim se za ram imam 1,5 GB da li ce kociti 32 bita..
i moram da skinem 8.1 verziju pa na stik da napravim boot da bude.
vec mi je sedmica na stiku..
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Nisam siguran da ces sa toliko rama bas osetiti neku razliku u brzini.ali ti na pocetku brzina i nije toliko bitna dok se ne uhodas,a kasnije kada budes mogao dodaj jos rama i videces kakav je OS u stvari.Ali se neces pokajati kada ga budes instalirao.
 
Natrag
Top