Windows 8 mišljenja??

Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Posteno nisam odusevljen ,iz prostog razloga ,zato sto mnoge stvari poput eksternih zvucnih karti ,cak ni naj prostija C media ,nema podrsku za win 8,ali me najvise iritira start meni,zato do daljeg ide win 7 :D
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2012
Poruka
73
Ovako moje misljenje..:
On je pravljen za tablet racunare jeste da je brzi od 7-ce to stoji ali ono ipak je 7-ca 7-ca nema greske tako da ono moj savet ti je 7-ca x32 Ultimate i nema zime..:)) POzz :D
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Tako je samo neke igre bolje rade na win 7 nego na win 8.1. To je sve.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Win.8.1 veoma dobar OS i to sto kazu neki gore da je samo za tablet,ali u produzetku skoro svakog tog objasnjenja pise i za PC Desktop.
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
138
Win 8.1 aktiviran putem skype bez crackova i ostalih aktivator sranja je fantazija sistem posle par dana koriscenja ja sam odusevljen. Juce igrao Far Cry i Crysis igre rade savrseno. Jos da skupim love za SSD disk od 120 giga bajta i onda ce da se vidi sva prednost i lepota win 8.1. Ovo je moje misljenje ne zelim da ga namecem drugima samo prezentujem na glas.
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2011
Poruka
63
Traženo je mišljenje korisnika o Windows 8 OS, a ne prepucavanje koji je bolji i zašto bolji. Dakle MIŠLJENJE korisnika!!!

Moje mišljenje je da je trenutno Windows 7 OS bolji iz prostog razloga što je Windows 8 OS pravljen za touchscreen uređaje, a kako još uvek takvi monitori nisu rasprostranjeni koda nas...ostajem pri 7-ici :tease:

Toliko do mene :gl_wacko:
 
Natrag
Top