Windows 8 {Chat}

Član
Učlanjen(a)
08.05.2011
Poruka
2
Pre par dana kupih nov laptop sa windows 8 medjutim kako sam dosad koristio XP ovde se ne snalazim nikako,nemogu da pokrenem skype iako ima aplikacija da li neko zna sta treba uraditi,takodje nemogu naci gde je control panel itd. itd. ustvari da li gde na netu ima komplet objasnjenje za koristenje Windows 8?
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2010
Poruka
5
Može li molim vas pomoć, šaljite na pvt aktivatore ili bilo šta čime mogu aktivirati windows 8.
Skidao sam već ranije neke aktivatore ali ništa ne radi :(
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2010
Poruka
5
Isprobano međutim već danas mi opet piše da imam 88 dana dok ne istekne i da nije aktiviran :(
Radi se o Windows 8 Enterprise Evolution Build 9200

Izvinjavam se ako kvarim temu ali ne znam gdje drugo da pitam. Molim vas za pomoć ? Hvala unaprijed. Boki71 hvala i tebi jer si pokušao pomoći :)
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2010
Poruka
222
probaj naci neki loader za windows 8 jer postoji za sedmicu pa bi samim tim trebao postojati i za osmicu mada stavite sedmicu bolja je 10puta od osmice.
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2010
Poruka
5
Microsoft Windows 8 Activator[All Edition]
WINDOWS8CRACK
KMSnano v23 i KMSnano v24
Windows 8 activator
7pm Tech - W8 AIO Tool 1.1.0.1

Metoda kroz cmd ili prompt aktivacije je isto probana ali ne radi, kao i navedeni alati ali ništa.
Hvala na pomoći, Osmica se ni meni prvi put nije svidjela ali sad :D baš mi nekako godi samo eto ako se još aktivira :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
ha ha ha ha treba ti kms aktivator piše gore u postu koji tamo imaš i uputstvo. Samo se instalira na ono koliko beše 180 dana nema trajno. Mada sam ja uspeo preko onih ključeva koje je ms delio besplatno za media centar na dve mašine. Trajno samo do upgrade. A onda samo na 180 dana crap.
 
Natrag
Top