Windows 8 {Chat}

Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Očigledno je da taj store na M$ serverima ne radi jer sam i ja probao jučer a win mi javlja da nema ništa. Sve je to još sveže crap.
@dax002 očigledno si nešto žežnuo prilikom instaliranja tih drivera.
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
272
Windowws 8 apps mimo Store-a!

Ovako,imam neke apps koji bih volio da imam ali mi je win8 na srpskom jeziku i nemam sve nego samo sto je na srpskom u Store-u,a vidio sam neke dobre igre za win8,koje bih volio nekako skinuti,sada dali negdje ima link da se skine odnosno neki tip.datoteke koji pokrece stazenu apps u metro store-u i tako je instalira i skine,ili moze li se u potpunosti skinuti i install mimo store.a,gledao sam po stranom netu i navodno to moze ali to su neke BAK datoteke koje nisam uspio naci da skinem i instaliram mimo store-a...nadam se da ste svatili,i puno hvala na odgovorima! :)
 
Učlanjen(a)
29.01.2012
Poruka
10
Sistem kao sistem nije loš.... Kad navikneš, win7 i ostali ti postanu dosadni.... Najveća, po meni, mana je, što se čak i kad imaš originalni CD, sistem možeš da aktiviraš samo jednom.... A i ako niste aktivirali sistem, nema nekih problema, sem izmjene username šminke :)
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2012
Poruka
4
Operativni sistem i nije tako ''poseban''. Ko ima windows 7 nema potrebe da prelazi na windows 8, sve sto cete dobiti je onaj metro i malo bolji Browser, nista nije poseban jer ako spustis browser, automatski ti se pauzira muzika... To me je mnogo iznerviralo, jer ti ne mozes da koristis Google Chrome na W8 mode jer ako ga spustis sve se gasi.... I onaj metro je nepotreban, sve te stvari mogu da budu na desktopu. Operativan je za touch screen... Moj savet je da ne prelazite na osmicu jer cete se razocarati.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2012
Poruka
10
javi mi se na PP poslacu ti programcic za aktivaciju!Ja sam moju 8-icu instalirao prekjuce i zezaao sam se dva dana i na kraju uspeo sam da je aktiviram i dobra jeste da ima malo izmena koje se meni ne dopadaju al staces idemo u korak svremenom !

Ja sam moju osmicu krekovao jednim exe aktivatorom i evo sad je aktiviran poskidao updtae sve i radi extra !
Druže jel možeš poslati i meni taj aktivator skidao sam neke ali mi nisu radili HVALA !
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Što se mene tiče kao sistem nije loš ,za sada sve radi normalno čak i najstarije igre.Jedino tko bude prelazijo s Xp na osmicu ima da se totalno pogubi pa bi savjetao da prvo probaju sedmicu a što se sučelja tiče stvarno je jednostavno .Samo je velika razlika ako niste primjetili da vas osmica točno locira na kojoj se adresi nalazite fula možda 50m u krug .
 
Natrag
Top