Učlanjen(a)
28.12.2011
Poruka
167
Da vam se javim sa vijestima. Jucer sam konacno uspio sa instalacijom Win 11 i to pomocu rufusa. Bio sam odustao, ali kako nisam uspio sa instalacijom win 10 (nikako nisam mogao uraditi butabilan dvd) presao sam na win 11. Tri puta bezuspjesno (jednom iso sa dvd-a, a dva puta rufus. Treci put preko rufusa uspio. Instalacija je trajala svega 30-tak minuta. Sad za sad zadovoljan stanjem i da kazem jos da je win aktiviran digitalnom licencom. Vjerovatno da je povukao licencu od 10-ke.
 
Učlanjen(a)
16.04.2018
Poruka
116
Kome nije sila neka ostane na Win 10 dok ne dođe finalna serija 11 izgleda da osim kozmetike ima dosta problema sa instalacijom na starije laptope moja preporuka
 
Učlanjen(a)
28.12.2011
Poruka
167
Imao sam i sam slican problem i rijesio sam ga zahvaljujuci ludima na ovom forumu koji su mi odgovarali sto privatno, sto javno i pomagali. Hvala im.
Najvise mi je pomogao i ovaj video i savjetujem da ga pogledate ko zeli instalaciju win 11 na starijim kompjuterima.


Bitna stavka je i odabir vrste biosa prije kreiranja butabilnog win 11 sa rufusom. To se meni desilo prvi put i nisam mogao zapoceti instalaciju. Nakon promjene u rufusu vrste bios-a sve proslo glatko za nekih 30-tak minuta (imate u videu sve pojasnjeno). Windows 11 koristim nekih 7-10 dana i zadovoljan sam. Kozmeticki je lijep, prilicno je zivlji i brzi od win 10. a za stabilnost jos ne mogu da kazem nista lose. Mozda je i rano za to. Drugi dan nakon instalacije je prosao i update bez problema i sto je jos vazno za reci win 11 je aktiviran. To je neko spomenuo ovdje prije mene i tacno je. Vjerovatno je digitalna licenca od win 10 razlog tome.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Windows 11 ili Windows 10-Download zadnje verzije, sa zadnjim azuriranjima

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG6.JPG7.JPG8.JPG9.JPG

Slike su za Windows 11 ali sve je isto i za Windows 10.
Da biste kreirali zavrsni ISO fail, zavisno od snage racunara, bice potrebno 2 do 3 sata ali cete na kraju imati azuriranu ISO datoteku koju preko Rufusa-a ili nekog drugog programa prebacite na USB Stick
Razlika između WIN PRO i WIN PRO N



Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.



 
Učlanjen(a)
31.12.2010
Poruka
28
Kako da iskljucim ovaj prozoric i ostale pored njega koji iskacu kad se prodje kursorom preko njega
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    58,4 KB · Pregleda: 48
Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
407
@Hypersnap
Da li si izbunario negde Win 11 22H2 iso ,a da nije insider preview ?
Hvala.
 
Natrag
Top