Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
znači za nas koji ne ispunjavamo zahtjeve gospode iz Redmonda kad sve sabereš,oduzmeš,pomnožiš i podijeliš mrka kapa do daljnjeg.....kad mogu oni bez mene, mogu i ja bez njihove 11-ke.
 
Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
408
znači za nas koji ne ispunjavamo zahtjeve gospode iz Redmonda kad sve sabereš,oduzmeš,pomnožiš i podijeliš mrka kapa do daljnjeg.....kad mogu oni bez mene, mogu i ja bez njihove 11-ke.
Neces nista izgubiti ako nemas Win 11. ( Win11=Win8/8.1) The same sh*t.
 
Učlanjen(a)
07.10.2019
Poruka
65
Ja danas imao update na Windows 11 i proslo sve bez problema.

Videcemo za dalje.
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Ma apdejti se mogu instalirati ručno ako znaš gde da tražiš i koji su izašli. 90% vremena ih ručno instaliram osim kada me mrzi pa ga pustim sam da traži. Inače sam instalirao malopre kod mene kao dual sistem na HDD ne bih da kvarim Win 10 na SSDeu (Drugi PC koji zadovoljava sve hardverske zahteve) osim što je instalacija do jaja restart pa koji vam je kejbord ja SRB pa restart, kako da vam se zove PC ja mejtrix pa opet restart i valjda je ubo posle silnih restarta....

Inače ne primećuje se da radi sporo na HDD prilično je brz ima brz odziv praktično leti na HDDu. Instalirao StartIsBack11 radi fino malo ga štimujem sa reg fajlovima za meni prilično je siromašan a fale mi one funkcije iz Win 10 i to je to. Jedino je Rufus završio karijeru za instalaciju jer moraš isključiti Sekjuriti Boot a meni se on ne isključuje srećom ima alternativa. Naravno onome koji želi standardo instaliranje njemu će koristiti.....


 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Da, da ima tu alatku i još neke. Rufus je za penziju. Inače juče na nepodržanom hardveru Win se glatko updejtovao na novu verziju. Ne uzbudjujte se previše da li hardver ispunjava zahteve ili ne. Važno je da uspete da ga instalirate i gotovo.
 
Član
Učlanjen(a)
18.01.2013
Poruka
30
Da, da ima tu alatku i još neke. Rufus je za penziju. Inače juče na nepodržanom hardveru Win se glatko updejtovao na novu verziju. Ne uzbudjujte se previše da li hardver ispunjava zahteve ili ne. Važno je da uspete da ga instalirate i gotovo.
Rufus normalno radi i instalira win11 ,licno isprobao.
Ignorises poruku u kojoj trazi da se iskljuci secure boot i to je to.
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Kada sam probao nije bila ova najnovija verzija i nije hteo da prođe sa ignrisanjem poruke. Više ga ne koristim tako da nema veze.
 
Natrag
Top