VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.384
Evo jos jednom da vam javim utiske.Poslije 60 dana nakon instalacije i 5-6 azuriranja,sve radi perfektno i bez ijednog problema.Ja licno sam prezadovoljan i samo mogu dati rjeci hvale za operativni sistem.Imam osjecaj da ovaj sistem sto duze radi sve bolje se ponasa,
2021-09-14-223657.png
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
WINDOWS 11 - FINALNA VERZIJA

SA OFICIJELNE STRANICE MICROSOFTA DOSTUPNA ZA SVE KOJI ŽELE SKINUTI



Capture.JPG

HHH.jpg

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Potrebno je samo da se registrujete na stranicu pomocu naloga koji koristite za Skype ili ako primate postu preko hotmaila odnosno Outlook-a​
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
02.11.2020
Poruka
96
Da li je neko probao instalirati na slabijim mašinama....Prilažem moj pc health i 2 problema za instalaciju (problem TPM 2.0 i procesor )..Da li smem da odradim setup preko W 10 ili ne,svaki savet dobrodošao..Hvala
 

Prilozi

  • 2021-10-05_185140.jpg
    2021-10-05_185140.jpg
    66,6 KB · Pregleda: 11
Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
408
Da li je neko probao instalirati na slabijim mašinama....Prilažem moj pc health i 2 problema za instalaciju (problem TPM 2.0 i procesor )..Da li smem da odradim setup preko W 10 ili ne,svaki savet dobrodošao..Hvala
Pre nego krenes u probu instaliraj aomei backupper i napravi image diska ili particije. Obavezno napravis u njegovom utilitiju boot-abilni usb, da bi mogao da dignes sa usb-a alatku za pristup mogucnosti resore-a.
Instaliras W11, radis par dana i ako ti se ne svidja uradis restore image-a kojeg si napravio.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Pre nego krenes u probu instaliraj aomei backupper i napravi image diska ili particije. Obavezno napravis u njegovom utilitiju boot-abilni usb, da bi mogao da dignes sa usb-a alatku za pristup mogucnosti resore-a.
Instaliras W11, radis par dana i ako ti se ne svidja uradis restore image-a kojeg si napravio.
Sto bi se zezao sa kojekakvim programima, pravljenjem botabilnog usb-a, pravljenjem image starog sistema. Dovoljno je sa desktopa da pokrene i instalira Win 11, sacuva sve fajlove, podesavanja i programe. Ako mu se ne svidja ima fore mjesec dans da se vrati na win 10. Ako ostane na win 11 obrise staru win 10 instalaciju i to je to.
 
Natrag
Top