Učlanjen(a)
28.12.2017
Poruka
66
Ono sto me uvijek iritiralo kod Windows 10, pa ce tako biti i sa Windows 11 je prostor koji zauzima taskbar, prevelik za moj ukus.
 
Član
Učlanjen(a)
24.11.2009
Poruka
47
UPOZORENJE:
Ovo je beta/dev verzija OS-a koja je skinuta kroz Windows Insider Program. Instalirajte i koristite na sopstvenu odgovornost.
Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
66.915
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Uveliko su pocele instalacije Windows 11 operativnog sistema ali većina korisnika nema racunare na koju moze ici instalacija Win 11.

1.jpg


TPM 2.0 naveden je kao jedan od temeljnih zahtjeva za win11 kao i opcija Secure Boot. Naravno, sve se to moze i zaobici.


00.JPG

Da li vas racunar podrzava potrebne sistemske zahtjeve mozete provjeriti sa programom WhyNotWin11

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
0.JPG

Moj stari laptop nema potrebne sistemske zahtjeve ali sam ipak uspio instalirati Win 11.

Ako zelite da pregazite postojeci Windows tako sto cete sa Desktopa pokrenuti instalaciju treba u postojeci Windows preko skripte ubaciti u registar izmjene odnosno dopune.

2.jpg

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Restartovati racunar i sa Desktopa pokrenuti instalaciju Win 11.

4.jpg

Medjutim ako namjeravate odraditi cistu instalaciju tada morate kopirati jedan dll fail u ISO Datoteku na sljedeci nacin.

3.JPG

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Evo moga starog laptopa na koji sam instalirao Win 11.

6.JPG
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Sve je to pipavo i komplikovano postoji nešto što se zove Win_11_Boot_And_Upgrade_FiX_KiT_v1.7 ubacite iso Windowsa 11 i dobijete iso koji je moguće instalirati bez toga tmp2 i Secure Boota. Evo na sabljarki koja nema tmp2


Win_11_Boot_And_Upgrade_FiX_KiT_v1.7

Naravno da moze, nisam imao vremena a imao sam namjeru da postavim i ovu opciju. Ali ako si vec iznio ovaj prijedlog trebao si postaviti i sifru za rar datoteka.
PASWORD iliti SIFRA JE:
MDL2021
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Zato služe drugari za korekciju potpuno sam zaboravio na šifru ali kome treba će da se jave za šifru. Neće šifra nigde da pobegne.
 
Učlanjen(a)
23.12.2017
Poruka
72
Imam ove komponente
MSI B450M-A PRO MAX
AMD Ryzen 3 2200G
HDD 500 GB
Mogu li instalirati windows 11.
 
Natrag
Top