Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Nije do baterije,ploca je stara godinu dana,windows skinut preko rufusa.
Nema veze vratio sam se na 10 - tku.
 
Učlanjen(a)
28.12.2011
Poruka
180
Da ti možda nije oslabila baterija na ploči u BIOSu pa ti ne radi na Windowsu? Uzgred dje si našao Windows 11? Skini ga odavde Windows 11. To što se tebi dešava da nestane sat to nije normalno. Evo ovaj Server 2022 insajder svašta mu nestane u Setingsu ali sat bre stoji. Još sam ja našao skriptu da se Windows 11 modifikuje i izbace ti bloateri nema IE i slično pa radi Windows na ne podržanom hardveru savršeno.
Pogledajte prilog 158831
Ja sam windows 11 skinuo sa njihove zvanicne stranice i to kod druge instalacije (pricali smo ja i Talaba u proslim postovima o ovome) i to najnoviju dostupnu. Ali sada imam "vise" problema nego prvi put (nikako da osposobim printer, USB ulazi za vanjsku memoriju mi cesto blokiraju i zalede otvorene prozore. Dok sam prvu instalaciju uradio sa windows 11 koji je neko okacio ovdje na forumu i to one prve nedovrsene verzije (bar tako mislim). Sve vise razmisljam da se vratim na 10-ku.
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Promeni Windows 11 treba ti ova verzija na slici a drugo uvek imaš mogućnost za dual boot. Ja držim i Win 10 i Win 11 i Server 2022 insajder verziju čekam finalnu. Obožavam Server. :) :) Tada možeš direktno da uporedjuješ operativne kako rade i da li svi drajveri rade i na jednom i na drugom. Za to ti ne treba puno prostora za sporedne OS ostaviš 50-60GB sve što instaliraš na njemu izabereš zajedničku deljenu particiju i to je to. Piece of cake. :) Recimo ja Win 11 držim čist na HDD jeste da se diže sporije ali služi za probu dok je Server na ovom SSDu sa win 10 i on leti zaista je brz Server jedino oće da mu zvekne u Setingsu ono Accaunt Sign in samo nestane. :( Čekam finalnu inačicu ostalo mu sve radi kako treba. Na žalost nema printere i te stvari da bih proveravao kako rade.....
2023-03-06 00_12_06-22621 - Browse known builds - UUP dump.png
 
Učlanjen(a)
28.12.2011
Poruka
180
Promeni Windows 11 treba ti ova verzija na slici a drugo uvek imaš mogućnost za dual boot. Ja držim i Win 10 i Win 11 i Server 2022 insajder verziju čekam finalnu. Obožavam Server. :) :) Tada možeš direktno da uporedjuješ operativne kako rade i da li svi drajveri rade i na jednom i na drugom. Za to ti ne treba puno prostora za sporedne OS ostaviš 50-60GB sve što instaliraš na njemu izabereš zajedničku deljenu particiju i to je to. Piece of cake. :) Recimo ja Win 11 držim čist na HDD jeste da se diže sporije ali služi za probu dok je Server na ovom SSDu sa win 10 i on leti zaista je brz Server jedino oće da mu zvekne u Setingsu ono Accaunt Sign in samo nestane. :( Čekam finalnu inačicu ostalo mu sve radi kako treba. Na žalost nema printere i te stvari da bih proveravao kako rade.....
Pogledajte prilog 158870
Hvala na savjetima, odraditi cu to.
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Trenutno ne

Maintenance

yes, this is true and no, the site won't be offline forever

Moraš sada sačekati dan dva dok ne povrate sajt.
 
Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
408
Promeni Windows 11 treba ti ova verzija na slici a drugo uvek imaš mogućnost za dual boot. Ja držim i Win 10 i Win 11 i Server 2022 insajder verziju čekam finalnu. Obožavam Server. :) :) Tada možeš direktno da uporedjuješ operativne kako rade i da li svi drajveri rade i na jednom i na drugom. Za to ti ne treba puno prostora za sporedne OS ostaviš 50-60GB sve što instaliraš na njemu izabereš zajedničku deljenu particiju i to je to. Piece of cake. :) Recimo ja Win 11 držim čist na HDD jeste da se diže sporije ali služi za probu dok je Server na ovom SSDu sa win 10 i on leti zaista je brz Server jedino oće da mu zvekne u Setingsu ono Accaunt Sign in samo nestane. :( Čekam finalnu inačicu ostalo mu sve radi kako treba. Na žalost nema printere i te stvari da bih proveravao kako rade.....
Pogledajte prilog 158870
Sefe, napisi koji je ovo osite ?
Ne znaju svi za uup dump..
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Kod:
https://xiuxitong.com/uup/selectlang.php?id=2ba76eaa-32d3-406d-948c-172de9ff97ac

U gornjem dijelu, ikona od zemaljske kugle prebacite na engleski jezik. Ovo je kopija originalne stranice i sve je isto. Ili sacekajte da se vrati originalni sajt.
 
Učlanjen(a)
28.12.2011
Poruka
180
Kod:
https://xiuxitong.com/uup/selectlang.php?id=2ba76eaa-32d3-406d-948c-172de9ff97ac

U gornjem dijelu, ikona od zemaljske kugle prebacite na engleski jezik. Ovo je kopija originalne stranice i sve je isto. Ili sacekajte da se vrati originalni sajt.
Upravo sam slijedio upute i odradio (Dubioza kolektiv je napisao ikona od zemaljske kugle). Znaci desni klik na zemaljsku kuglu i skrolati dole do Translate to english i to je to. Radi provjereno.
 
Natrag
Top