Windows 10

Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Windows 10 Pro AIO 18in1 OEM ESD en-US Aug 2015 {Generation2}


Kod:
* Windows 10 Pro 18in1 AIO OEM ESD en-US Aug 2015 {Generation2}


[ RELEASE INFO ]


* File: W10.AIO.OEM.ESD.en-US.Aug2015.iso

* Sources:
* Releases Added On: 30TH July 2015

* Windows_10_PRO-CORE_X86_EN.ISO
* Windows_10_PRO-CORE_X64_EN.ISO
* windows_10_enterprise_x64_dvd_6851151
* windows_10_enterprise_x86_dvd_6851156

* Size: 4,43GB
* Format: Bootable ISO

* CRC32: 2281d482
* MD5: eb7e603dc23f2a0d57ac716f3c32e8be
* SHA-1: 907e67da554cca22dde2062e7960e6826f39557d

* Language: en-US [ USA ]

[ CONTENTS ]

* Integrated / Pre-installed in Audit Mode:

* .NET Framework 3.5
* KB3081441
* KB3081444
* KB3087916

[ FEATURES ]

* install.wim compressed to recovery format (install.esd)

[ EDITIONS INCLUDED ]

* 32bit:
* Windows 10 Home
* Windows 10 Home - - - - KMS
* Windows 10 Home - - - - OEM
* Windows 10 Pro
* Windows 10 Pro - - - - -KMS
* Windows 10 Pro - - - - -OEM
* Windows 10 Enterprise
* Windows 10 Enterprise - KMS
* Windows 10 Enterprise - OEM

* 64bit:
* Windows 10 Home
* Windows 10 Home - - - - KMS
* Windows 10 Home - - - - OEM
* Windows 10 Pro
* Windows 10 Pro - - - - -KMS
* Windows 10 Pro - - - - -OEM
* Windows 10 Enterprise
* Windows 10 Enterprise - KMS
* Windows 10 Enterprise - OEM

* Screenshots:
http://postimg.org/gallery/kgjcj92k/

* KMS = Pre-Activated
* OEM = (Original Equipment Manufacturer) will add
* manufacturers login screen, wallpaper,
* system properties logo and User Account logo +
* Pre-Activated by KMSpico 10.1.5

* Activator: KMSpico 10.1.5 Final

* Potential False Positive Virus Alarm.

[ INSTALLATION & INFORMATION ]

* Create bootable USB (highly recommended) with Rufus,
* (attached) or burn to DVD at slow speed.

* Credits:
* milrob and stevie-boy for continued support and help with user questions.

* Hope you will enjoy this release!

* Regards,
* Generation2 @ KAT & TPB

Kod:
https://thepiratebay.la/torrent/12258095/Windows_10_Pro_AIO_18in1_OEM_ESD_en-US_Aug_2015__Generation2_
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Ako želite da napravitite sami instalacioni dvd sa aktiviranim windowsom treba da skinete KMSpico v10.1.4 i da Folder pod nazivom $OEM$ iskopirate unutar ISO Faila u podfolder "sources". Nakon istalacije Windowsa ne morate se truditi da ga aktivirate jer je već aktiviran.

Kod:
https://thepiratebay.vg/torrent/12239405/KMSpico_10.1.4_Final___Portable_-_AppzDam


Picture1.png Picture2.png
 
Učlanjen(a)
18.11.2013
Poruka
295
da li se nekom desilo da mu pobrljaveo windows 10? :D
Kod mene nacisto, treba mu 5 minuta da se upali, kad se upaki brljavi, mislio sam da je virus, skenirao nista, reinstalirao sistem, formatirao particiju, isto..
Pa se mislim da nije do nekog upddate
 
Učlanjen(a)
17.08.2015
Poruka
2
Aloha,ovo mi je prvi post. Te bih prvo pohvalo ovaj sjajan forum,respect:)
Evo mog iskustva s 10kom.Bio sam se smorio od win 7,te sam odlutao zimus u linux svet.Win 7 je ostala za svaki sličaj.
Ali u zadnjih mesec dana se digla velika prašina oko Win10 ovde.Te mi windows opet postao zanimljiv.Heh heh
Imao sam ilegal 7cu x64,aktiviranu s Daz Loader bez serijala na descktop kompu.Dobro je radila,ali... Čitajući ovde postove,šta, kako,da li je vreme za probu 10ke itd. I sumnjajući u moju verziju 7, skinuo sam neki dan wni7 x64,s linka
što je postavio @Aca72(tenx):)Pošto se nisam snašao za serijal, aktivirao s Dazom.Aktivirao update(ja uvek) i juče na
kompu pre podne se pojavi ikona prozora u task baru.Klik na rezervaciju ,dam im email adresu.Uveče opet startujem komp
kliknem na ikonicu ,nudi mi upgarde,prihvatim.Trajalo je to nekih 2h,što update što instal.Sad imam win10 aktiviran, u trial botu s dva linuxa :):):)

win 10.png
Odoh da 'akam 10ku;)
Eh od "silne sreće" zaboravio da pitam.Sistem je za sada klot, a ako nešto brljavi a ja imam samo instalacioni CD od 7,kako ću reinstalirati ovu10 ku,ako bude potrebe?
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
da li se nekom desilo da mu pobrljaveo windows 10? :D
Kod mene nacisto, treba mu 5 minuta da se upali, kad se upaki brljavi, mislio sam da je virus, skenirao nista, reinstalirao sistem, formatirao particiju, isto..
Pa se mislim da nije do nekog upddate

Dosta ljudi se zali da posle par dana koriscenja se desi da start menu se ne odaziva na komande, takodje na rad hard diska minutima posle podizanja sistema(uglavnom posle cold boot). Koliko gledah na internetu, slucajevi nisu bas precesti ali se jednostavno desava ljudima, resenja nema, nekima se desavalo cak i posle reinstaliranja. Moze biti da je uzrok neka nekompatibilnost sa drajverima, jer jos uvek dosta prozivodjaca nije izbacilo nove drajvere, pa moguce da odredjeni genericki drajveri prave problem. Uglavnom konekretnog resenja nema, samo sumnji st abi moglo biti uzrok. Sacekajte neki novi update, i pokusajte sami istraziti problem. Pogledajte u event vieweru da li iima gresaka i za sta su vezane(da napomenem, nisu cak ni svi critical errori tamo opasni ako se pojave jednom, vec samo ako se stalno ponavljaju)...
 
Učlanjen(a)
18.11.2013
Poruka
295
Dosta ljudi se zali da posle par dana koriscenja se desi da start menu se ne odaziva na komande, takodje na rad hard diska minutima posle podizanja sistema(uglavnom posle cold boot). Koliko gledah na internetu, slucajevi nisu bas precesti ali se jednostavno desava ljudima, resenja nema, nekima se desavalo cak i posle reinstaliranja. Moze biti da je uzrok neka nekompatibilnost sa drajverima, jer jos uvek dosta prozivodjaca nije izbacilo nove drajvere, pa moguce da odredjeni genericki drajveri prave problem. Uglavnom konekretnog resenja nema, samo sumnji st abi moglo biti uzrok. Sacekajte neki novi update, i pokusajte sami istraziti problem. Pogledajte u event vieweru da li iima gresaka i za sta su vezane(da napomenem, nisu cak ni svi critical errori tamo opasni ako se pojave jednom, vec samo ako se stalno ponavljaju)...
Resio sam, problem je bio u drajveru za graficku, kad god sam ga izbrisao, sam komp mi je instalirao novi, nzm kako jer sam iskljucio update, i cak sam net iskljucio, on je opet naso negde drajver, a prethodno sam sve pobrisao, pa je sve sto sam uradio preko tog instalirao neki stari koji sam imao i sad je bolje, ponovo leti :D.. Koliko sam citao to se svima desava ko ima amd graficku i windows 10.. Pozz
 
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
151
Ultimate Windows Tweaker 4 for Windows 10

Ultimate-Windows-Tweaker-4-Windows-10.jpg


Kod:
http://www.thewindowsclub.com/ultimate-windows-tweaker-4-windows-10
 
Učlanjen(a)
10.09.2014
Poruka
15
Windows 10 SRPSKI multiple editions (Home i Pro), x86 i x64. U paketu je na raznim jezicima, potrebno je u torent-klijentu na kartici Sadržaj (ili slično) "odštiklirati" sve nepotrebne ISO datoteke.

Kod:
http://extratorrent.cc/torrent/4334197/MICROSOFT+WINDOWS+10+RTM+2015+MSDN+x86+x64+ISOS+PART3+Last+By%3AWhiteDeathTeamOS.html
 
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
151
Zvanicni spisak precica Windows-a 10 (.docx format):
Kod:
https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=48716
 
Učlanjen(a)
26.01.2014
Poruka
3
Windows 10 SRPSKI multiple editions (Home i Pro), x86 i x64. U paketu je na raznim jezicima, potrebno je u torent-klijentu na kartici Sadržaj (ili slično) "odštiklirati" sve nepotrebne ISO datoteke.

Kod:
http://extratorrent.cc/torrent/4334197/MICROSOFT+WINDOWS+10+RTM+2015+MSDN+x86+x64+ISOS+PART3+Last+By%3AWhiteDeathTeamOS.html
E hvala ti na torrent-u (brzina odlična), baš mi je trebala srpska verzija win 10 x32 i x64, proverila sam SHA-1 programom i stvarno je MSDN Retail verzija srpskog win 10...pozZ
 
Natrag
Top