Windows 10

Učlanjen(a)
16.10.2014
Poruka
6
Koristim Windows 7 Ultimate,32 bit. Imam jedno pitanje-najavljeno je iz Microsoft-a da ce prelaz na W10 biti besplatan,i da ce se moci uraditi upgrade sa sedmice. Ok,na zapadu ljudi imaju licence,mi uglavnom piratski softver...da li je moguce da i mi ,bez obzira sto imamo malkice nelegalne operativne sisteme,uradimo upgrade? I ako da,kako?
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Može se uraditi upgrjed ali moraš imati validan ključ i za sedmic da bi dobio desetku; ili neki krek koji već bude..... nadamo se; jer će proces aktivacije biti drugojačiji nego sada.....Ali nisam baš siguran u taj "besplatan" prelazak. To će biti verovatno samo za povlašćene msdn korisnike i slično.
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2013
Poruka
137
Ja koristim winows 8.1 i pokusacu da uradim upgrade na windows 10 tako sto cu da instaliram svaki update sto bude dostupan za win 8.1 zatim cu potraziti neku vazecu licencu ili aktivator i nakon toga cu pokusati uraditi upgrade pa cu vam javiti ako mi uspije. Microsoft je najavio da ce prve godine upgrade biti besplatan za sve korisnike win 7,8 i 8.1 sa vazecom licencom naravno.
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
69
Ja sam preko win 8.1 dao win 10, sve islo kako treba, to je bilo u Petak ponoci, u subotu sam jos napravio UpDate, Istlirao sam moje programe antivirus i xxxx. Kad on popodne u subotu pojavi se plava ikona preko deskopa i pise to restart update . i na novo sam ocisti windows od mojih programa ostao GO cist Win10, juce opet ponovi moje podatke danas ponovo to isto uradi sam kompjuter, sad sam dao Win 8.1.
pozdrav u 23,34min.
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2011
Poruka
151
Ja sam preko win 8.1 dao win 10, sve islo kako treba, to je bilo u Petak ponoci, u subotu sam jos napravio UpDate, Istlirao sam moje programe antivirus i xxxx. Kad on popodne u subotu pojavi se plava ikona preko deskopa i pise to restart update . i na novo sam ocisti windows od mojih programa ostao GO cist Win10, juce opet ponovi moje podatke danas ponovo to isto uradi sam kompjuter, sad sam dao Win 8.1.
pozdrav u 23,34min.

Ako sam ja dobro razumela ovo znaci da je posle 10-ke vracen win 8.1.
E sad sta tu nije proslo kako treba zbog cega je vracen stari win 8.1?
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
69
Neznam ni ja, kad sam gledao sta se dogadja sam se smijao unuk me pita deda sto se smijes vidis sta radi kompjuter i smo cekali da zavrsi.
Pozdrav!
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2013
Poruka
137
Kod:
http://www.techworm.net/2015/01/microsoft-windows-10-a-free-upgrade-for-windows-7-and-windows-8-8-1-user.html

http://www.pcworld.com/article/2875600/windows-10-the-best-tips-tricks-and-tweaks.html

Kod:
http://www.techworm.net/2015/02/microsoft-delivering-windows-10-via-windows-update-windows-7-windows-8-users.html
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
07.04.2010
Poruka
11
Ja cu vam reci Jeco sta se, u probnoj verziji win10 postoji jedna caka o kojj niko ovde ne pise cak ga nema ni u onom videu. a to je da u probnoj verziji se ne moze menjati update vec je namesten automatski da se aptdejtuje cim ponovo upalis komp. Sta se onda dogadja; ono to si pobitno instalirao dobija novi izgled tko blesav od ikonnica do svega da pocnes psovati i microsoft i onoga ko izmisli 10. vratio sam win 8 i nemam nameru prelaziti na win 10 sve dok Boki ovde na forumu ne bude uradio iso projekat za win10. Ps. da se razumemo ova probna verzija data u torrentu je ok, cak se izlaskom na netu sama aktivira ali dzabab kad se i sama sebe apdejtuje pa ono sto dobijes je za vrtice i obdanista. zaao mi je sto u tolikom razocarenju nisam uslikao desktop da vidite o cemu je rec.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Ja cu vam reci Jeco sta se, u probnoj verziji win10 postoji jedna caka o kojj niko ovde ne pise cak ga nema ni u onom videu. a to je da u probnoj verziji se ne moze menjati update vec je namesten automatski da se aptdejtuje cim ponovo upalis komp. Sta se onda dogadja; ono to si pobitno instalirao dobija novi izgled tko blesav od ikonnica do svega da pocnes psovati i microsoft i onoga ko izmisli 10. vratio sam win 8 i nemam nameru prelaziti na win 10 sve dok Boki ovde na forumu ne bude uradio iso projekat za win10. Ps. da se razumemo ova probna verzija data u torrentu je ok, cak se izlaskom na netu sama aktivira ali dzabab kad se i sama sebe apdejtuje pa ono sto dobijes je za vrtice i obdanista. zaao mi je sto u tolikom razocarenju nisam uslikao desktop da vidite o cemu je rec.

Možda u probnoj verziji ali u finalnoj neće biti sigurno tako...
 
Natrag
Top