Winamp vs Aimp2 - Sta mislite?

Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
272
Evo ja sam imao winamp 10god jos od win 2k3,i sada kada sam presao na win 8 morao sam staviti aimp 3,uopste mi se ne svidja,valjda je to zbog navike winamp-a,i ipak je on jedan od prvih muzickih plejera,ali i na njemu (aimp-u 3)nece da mi reprodukuje radio!,no hvalim te boze imam tunein,koji dobro obavlja posao a ima i dosta domacih radija nebitno ovo je vec off topic... :)
Aimp 3 nebih preporucio onima kojima je Winamp obavljao posao ne zbog vizuelnog izgleda nego i nedostataka koje winamp nije imao...
Moja Ocjena:
Winamp (5.63) 10
Aimp 3 (3.20) 4
WMP11 (win7/8) 6
:)
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Evo ja sam imao winamp 10god jos od win 2k3,i sada kada sam presao na win 8 morao sam staviti aimp 3,uopste mi se ne svidja,valjda je to zbog navike winamp-a,i ipak je on jedan od prvih muzickih plejera,ali i na njemu (aimp-u 3)nece da mi reprodukuje radio!,no hvalim te boze imam tunein,koji dobro obavlja posao a ima i dosta domacih radija nebitno ovo je vec off topic... :)
Aimp 3 nebih preporucio onima kojima je Winamp obavljao posao ne zbog vizuelnog izgleda nego i nedostataka koje winamp nije imao...
Moja Ocjena:
Winamp (5.63) 10
Aimp 3 (3.20) 4
WMP11 (win7/8) 6
:)
Onda imas neki drugi problem nije to do aimpa ,ne zalazim u to koji je bolji,ali ja sve radiostanice slusam preko aimpa normalno sa skinutim strimovima, jer nema kao winamp ubacene stanice.Znaciako zelis slusati radio preko aimpa moras skinuti strimove i jednostavno ih samo prevuci u aimp
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
272
odg.

Ja sam isto tako sve streamove,povukao u aimp,i pise mi povezivanje...pola sata i nista dok sa istim netom na drugom kompu gdje je winamp (win7),isti streamovi rade odlicno,a i u tunein na win8 rade super tako da neznam sta je nekazem da je iskljucivo do aimpa ali samo sucelje je mnogo drugacije nema media libery niti online station,kao winamp,te nemoze reproducirati video,a i ekvilajzer je nekako previsok sa Winampom full bass radi odlicno,dok se na aimp-u para i kvari kvalitet zvuka kao da je sve na high itd....
Hvala na pomoci,za sada mi je za radio dobar tunein,a za sve ostalo koristim wmp,,aimp sad uinstall!!! :(
I znam sigurno da se nekome aimp svidja i da kao plejer nije los cak ima i srpski ali eto navika...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Ja koristim Winamp takodje i zbog pluginova za stream, jer jos uvek dosta njih traze za stream sporta vlc, winamp i wmp plugin. :D Inace Aimp mi ima mnogo bolji sorting, bolji zvuk, manje rama koristi, tako da cu verovatno uskoro preci na njega. Za sada jos uvek koristim winamp i dfx enchancer...
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
usput imas i screamer radio ako ti je do slusanja radio stanica ima ih puno,a kada sve dosadi ja stavim FOOBAR 2000 i milina,ninasta ne lici ,ali radi za medalju :mrgreen:
 
Učlanjen(a)
07.06.2013
Poruka
22
Nznm, zadnjih 10 godina koristim Winamp, nekako sam navikao na njega i ne menja mi se Aimp nisam probao, kad probam javljam utiske :D
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2012
Poruka
73
Aimp je noviji program i dosta je dobar ali je i Winamp dosta dobar tako koj tebi najvise odg njega isntaliras :)
 
Natrag
Top