What The Furk i kodovi za njega - XBMC

Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Pa da Torrenter i jeste vrlo dobar realno jer vuče torente sa odličnih ruskih trakera.

I Pulsar vuče sa torenata stvari ali su to slabi javni trakeri pa je i sadržaj dostupan slabiji ali ono što je bitnije brzina varira. Recimo na takvim trakerima ti yify (najgori hd rip) možeš da nađeš i puštaš bez problema ali ako hoćeš već kvalitetniji hd enekod tipa sparksov, wikijev, drones itd. onda će već to malo teže ići pogotovo ako se radi o stvarima starije od 2 ili više godine. Za serije još gore. Retko gde možeš da nađeš epizodu neku stariju od godinu dana da je bar 720p web-dl rip a da to gledaš bez prekida i baferovanja jer brzina skidanja je očajna na takvih trakerima.
 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Kod torrentera me nervira jedino to sto su serije sa ruskih trakera vecinom samo sa ruskim audiom,retko gde ima i engleski.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Prednost furka je sto on sadrzaj stavlja na servere ali to je ujedno i mana jer to moze da se obrise, a za placeni servis to je vec krupna stvar.
ne moze se to bas tako obrisati....to nije isto kao nekada megaupload ili rapidshare de si mogao vidjeti sve linkove na internetu...kod furka ne mozes vidjeti linka dok nemas premium...inace ko je vec koristio furk ili ga koristi zna kakav kvalitet nude oni i vrede da se plati za to....
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Upravo to. Kad imaš premium otvara ti se mogućnost search-a a sa tim se otvara gomila novih linkova koje ne vidiš kao free user. Kao free user uglavnom pusti da vidiš nešto što je nedavno ubačeno, tipa pola godine.
 
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
Kod torrentera me nervira jedino to sto su serije sa ruskih trakera vecinom samo sa ruskim audiom,retko gde ima i engleski.

Ne znam ja sam uvek nailazio na dual audio (rus+eng)
Menjas audio u audio settings.

qZ53YML.jpg
kUnTPIE.jpg
C8dB7mA.png
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
ne moze se to bas tako obrisati....to nije isto kao nekada megaupload ili rapidshare de si mogao vidjeti sve linkove na internetu...kod furka ne mozes vidjeti linka dok nemas premium...inace ko je vec koristio furk ili ga koristi zna kakav kvalitet nude oni i vrede da se plati za to....
Znaci ako sam te lepo razumeo oni imaju svoje servere koje oni kontrolisu, odnosno oni su ti i jedini koji ubacuju i brisu sadrzaj sa servera?
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Pretpostavljam da je tako, ali za Furk i nisam siguran koliko tačno zadržavaju, dok sam za Easynews siguran da zadržavaju stvari 6 ipo godina od datuma uploada.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Znaci ako sam te lepo razumeo oni imaju svoje servere koje oni kontrolisu, odnosno oni su ti i jedini koji ubacuju i brisu sadrzaj sa servera?
da, to su njihovi serveri...oni brise material samo ako u mesac dana niko nije gledao....znaci recimo za primer serija Breaking Bad da niko u jednom mesecu nije je pokrenuo onda brisu....ali pazi, jos uvek material koji je brisan i da ga oces gledati mozes ga odabrati, skinuti na njihov server i opet gledas....vec sam testirao to i ne racuna se download kod tvog akaunta za vreme skidanja....racuna se posle kad gledas...
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
E pa to je vec druga prica. Znaci stabilni serveri sa odlicnim kvalitetom ripova. Po toj prici ispada cak stabilnije i od torrenta jer ne zavisi od seedera. :D
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Ma imaju oni ogromnih kapaciteta za skladištenje fajlova, nisu za džabe premium.

Ja Furk ili Easynews mogu da preporučim svakom bar jedanput da proba da vidi bar o čemu se radi. Ok slažem se da nije baš jeftino plaćati svaki mesec ako još plaćate i kablovsku pored toga.

Eto ja uglavnom za to napravim pare od kladionice čak. :D Nikad nisam uzeo neku veliku cifru ali hiljadu, dve mogu za mesec dana i eto kad zatreba tako neki put samo uplatim i pretplatim se.
A dovoljno je da kažem da zbog Istreama nisam upalio torent klijent pola godine :D
 
Natrag
Top