Vremeplov - Da imate mogućnost da se vratite u svoju proslošt sta bi ste uradili

Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Ne bih ništa mjenjala,jer se ja nikada ne kajem i sve što se dogodilo,dogodilo se sa razlogom,jer ja zaista vjerujem u sudbinu i njene puteve.Čak ne bih ni loše stvari mjenjala-jer je to životna škola.

Ali bih se vratila kao nevidljivi posmatrač da vidim sebe u nekim situacijama,ako ništa bar bih se ismijala :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
E da ,to bi i voleo...da se vratim i vidim sebe u prošlosti :D Bilo bi zanimljivo da je realno ...
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Slazem se sa tobom....ko ima razloga da se osvrne .....moze nesto ispraviti ....u svojoj buducnosti......

Da li mislis sa si videla kompletan naslov.....mozda bi odgovori bili malo drgaciji.....smile3
Da, moguće. yes3
Sviđa mi se ovaj novi pristup sa preferansom. I to bi promenilo sadašnjost. Takođe, razmišljam o rolerima, ali preferans je bezbedniji.:dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
106
trazio sebe mladjeg jedno dvadeset godina i lupio si dva dobra samara, minimum.
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ne bih ništa mjenjala,jer se ja nikada ne kajem i sve što se dogodilo,dogodilo se sa razlogom,jer ja zaista vjerujem u sudbinu i njene puteve.Čak ne bih ni loše stvari mjenjala-jer je to životna škola.

Ali bih se vratila kao nevidljivi posmatrač da vidim sebe u nekim situacijama,ako ništa bar bih se ismijala :blum3:

Sudbina je najcesci izgovor za pocinjenu glupost......za ispavljanje mozda jos ima vremena........a za kajanje tek dolazi,,,,,

Dodato posle 8 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Bacio Atomsku Bombu na sve republike Bivše Jugoslavije!!!

Svaka Cast....tvoj komentar je vredan zdravlja .....uvek se slatko nasmejem i oraspolozim kada procitam....bilo koji tvoj kometar ( sem strucnih )....

Ti si " Naj Opusteniji " cova na ovom forumu....
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top