Vremeplov - Da imate mogućnost da se vratite u svoju proslošt sta bi ste uradili

Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Da imate mogućnost da se vratite u svoju proslošt sta bi ste uradili da promenite svoju sadasnjošt?

Buduci da smo svi..... sakriveni iza svojih " Avatara " i " Izmisljenih Imena " nema razloga da ne budemo opusteni i iskreni......i time pomognemo sebi i drugima......


ps. izvinjavam se svim prisutnim na ovom forum zbog naknadne dopune naziva teme

( smetnje na trasi )
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Vratila bih nekoliko dragih ljudi, nadoknadila propušteno, promenila nekoliko odluka...
Ovo je tema za razmišljanje. Može biti divna ali i tužna...
Treba misliti o onim dobrim stvarima, koje ne želimo menjati!:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Razmišljao sam dosta na ovu temu dok sam bio mlađi i uvek mi je zaključak bio da ne menjam ništa...

Vodio sam se teorijom ,da ,ako ubiješ Hitlera,niko ti ne garantuje da nece biti II svetskog rata...neke stvari su neminovne...

Tako da neminovno može da zameni reč sudbina i da se prepustimo budućnosti...zato nam i ne treba vremeplov...

PS bio je jedan sjajan film...da me ubiješ ako mogu sad da se setim imena... Vratili se u doba dinosaurusa i napravili platformu koja lebdi da ne bi napravili ni najmanju promenu...i na kraju dodje dinosaurus,počne neko da puca u njega i ostane metak u kori drveta...onda su valjda kroz ceo film pokušavali da vrate sve kako je bilo da ne bi svi nestali...Eto dovoljan primer...

Zamislimo da je vreme piramida...
Izvuci jednu ciglu sa dna i teško da ce piramida ostati ista...

IJAO kako sričem rečenice...što me majko ne rodi za filozofa ili bar Kemiša...
:D
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Promenila bih dosta toga. Ali previse toga se izdogadjalo da bi se tamo duze zadrzala.

Zato proslosti ostani tamo gde jesi, buducnosti dobro dosla.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Vratila bih nekoliko dragih ljudi, nadoknadila propušteno, promenila nekoliko odluka...
Ovo je tema za razmišljanje. Može biti divna ali i tužna...
Treba misliti o onim dobrim stvarima, koje ne želimo menjati!:yea:

Slazem se sa tobom....ko ima razloga da se osvrne .....moze nesto ispraviti ....u svojoj buducnosti......

Da li mislis sa si videla kompletan naslov.....mozda bi odgovori bili malo drgaciji.....smile3
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Napiši u početnom postu ili sada sledecem šta si hteo da napišeš sem ovoga što prikazuje.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
Definitivno ne bih iskoristila tu mogucnoct smile3 ......
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Naučio bih da igram preferans još u osnovnoj školi, ne bih čekao 19... :)
 
Natrag
Top