Vremeplov - Da imate mogućnost da se vratite u svoju proslošt sta bi ste uradili

Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Ponio bi u prošlost neki dobar almanah sa rezultatima sportskih takmičenja. Pa bi se kladio do besvjesti. Sva bi im naplatio.

Veliki san svakog malog kladitelja. Veliki ionako i danas znaju rezultate unaprijed.
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Moj podpis dovoljno govori.

Svaka promena u mojoj prošlosti bi izazvala veliki haos, i sve bi otišlo u babinu repu.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
,,Nista ja tu ne bih dir,o,,
Bas tako ..nista ne bih promenila..sve sto se desilo..trebalo je tako da se desi..
Jedino bih volela da mogu da vidim svoju facu onda kad sam pravila neke budalastine..i da se slatko ismejem..kao sto neko rece..daaa to bi bas bilo zabavno..:dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Ponio bi u prošlost neki dobar almanah sa rezultatima sportskih takmičenja. Pa bi se kladio do besvjesti. Sva bi im naplatio.

Veliki san svakog malog kladitelja.


Toliko veliki san da su ga obradili cak i na filmskom platnu...

back_to_the_future_part_ii_ver2.jpg



Da mi je neko ovo pitanje postavio dok sam bio mladji moj odgovor bi sigurno bio drugaciji...
Sad kad porazmislim o svemu, siguran sam da nista ne bih menjao...
Jer sva ta iskustva, sve to sto sam ostavio iza sebe i preziveo za sve ove godine, nacinili su od mene coveka kakav danas jesam...
A, poprilicno sam zadovoljan sobom...

Eventualno bih se vratio u proslost da izbrisem par prizora, kojima sam spletom okolnosti prisustvovao u vojsci, a necu ih zaboraviti dok sam ziv...ma koliko bih to zeleo...
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Poneo bih sa sobom i jedan tenk. Ustvari, nekako bih prevezao više njih... I poneo bih dosta getlinga i minobacača, te bestrzajnih topova i sve to lepo uručio našima jedno nedelju dana pre kosovskog boja. Mislim da bi za nedelju dana pokapirali o čemu se radi i kako gde i šta.. Eto, samo to.

Onda se ne bi pevala ona stara "Srbija do Tokija", već bi to bila živa istina.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pokusao bih da abortiram samog sebe...

[hl]lama rabi alardi dini endavur esa kunis alim...
Eli eli lama azavtani....[/hl]
 
Učlanjen(a)
08.11.2015
Poruka
104
Ne verujem da bismo nešto krupno promenili jer bismo imali istu pamet koju smo tada imali.
A ako bismo otišli sa ovakvom pameću u prošlost to bi onda pre bilo upadanje u prošlost nego putovanje u prošlost. :D
 
Natrag
Top