Vracanje izgubljenog hard diska ili particije

Član
Učlanjen(a)
02.01.2011
Poruka
2
Upravo sam imao ovakav slučaj,nestala je C particija.Sa ovim programčićem i po uputstvu vratio sam je bez po muke.Hvala Boki71!​
 
Član
Učlanjen(a)
16.01.2012
Poruka
2
Joj pomagajte ljudi ako za boga znate. Pukla mi particija i neprepoznaje je komp i ne mogu da je otvorim jer je nema a komp je vidi. Imam windows 7 i ovaj program ne funkcionise. Jel imate neku ideju sta da radim?
 
Član
Učlanjen(a)
16.01.2012
Poruka
2
Ako ima koga molio bih za pomoc. Kad mi ovaj program zavrsi analizu nepojavljuje mi se zeleno polje da je naslo particiju. Da li znate sta da radim i da li ima neki drugi program. Meni je pukla particija na eksternom hardu WD od 1TB a tu su mi mnogo bitna dokumenta i slike iz cele evrope. Da li moze neko da mi pomogne???
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
1
Pozdrav Boki,

Mozes li mi reci sledece: kako se tacno zove pomenuti program i gde ga skinuti? Pokusao sam da ga skinem ali bez uspeha.

PS. U mom slucaju nestala je cela particija sa pomocnog diska (1tb) kada sam uradio sigurnosnu instalaciju za win8. Particija koja je nestala imalaje sasvim drugo ime.

Hvala unapred.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pozdrav Boki,

Mozes li mi reci sledece: kako se tacno zove pomenuti program i gde ga skinuti? Pokusao sam da ga skinem ali bez uspeha.

PS. U mom slucaju nestala je cela particija sa pomocnog diska (1tb) kada sam uradio sigurnosnu instalaciju za win8. Particija koja je nestala imalaje sasvim drugo ime.

Hvala unapred.

Program se zove Testdisk.....medjutim nisam probao dali radi na osmici...

mediafire link je ok ,moze se downloadovati a evo i filefactory linka.....

:download:

Kod:
http://www.filefactory.com/file/1uelxgkdisd9/testdisk-6.10.rar
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2013
Poruka
1
Prilikom podizanja sistema izgubio sam particiju c.Kako je vratiti nisam bas neki strucnjak,
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Isto kao i svi gore izgubio sam particiju i sa ovim alatom sam uradio dovde
1vxv.jpg
 
Natrag
Top