Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Vracanje izgubljenog hard diska ili particije

• Začetnik teme boki71
  • Datum pokretanja
R

ringo0510

Član
Upravo sam imao ovakav slučaj,nestala je C particija.Sa ovim programčićem i po uputstvu vratio sam je bez po muke.Hvala Boki71!​

M

mikic008

Član
Joj pomagajte ljudi ako za boga znate. Pukla mi particija i neprepoznaje je komp i ne mogu da je otvorim jer je nema a komp je vidi. Imam windows 7 i ovaj program ne funkcionise. Jel imate neku ideju sta da radim?

M

mikic008

Član
Ako ima koga molio bih za pomoc. Kad mi ovaj program zavrsi analizu nepojavljuje mi se zeleno polje da je naslo particiju. Da li znate sta da radim i da li ima neki drugi program. Meni je pukla particija na eksternom hardu WD od 1TB a tu su mi mnogo bitna dokumenta i slike iz cele evrope. Da li moze neko da mi pomogne???

C

cvijankulic

Član
Pozdrav Boki,

Mozes li mi reci sledece: kako se tacno zove pomenuti program i gde ga skinuti? Pokusao sam da ga skinem ali bez uspeha.

PS. U mom slucaju nestala je cela particija sa pomocnog diska (1tb) kada sam uradio sigurnosnu instalaciju za win8. Particija koja je nestala imalaje sasvim drugo ime.

Hvala unapred.

boki71

boki71

Uz duplu Anu...
Legend
Pozdrav Boki,

Mozes li mi reci sledece: kako se tacno zove pomenuti program i gde ga skinuti? Pokusao sam da ga skinem ali bez uspeha.

PS. U mom slucaju nestala je cela particija sa pomocnog diska (1tb) kada sam uradio sigurnosnu instalaciju za win8. Particija koja je nestala imalaje sasvim drugo ime.

Hvala unapred.
Program se zove Testdisk.....medjutim nisam probao dali radi na osmici...

mediafire link je ok ,moze se downloadovati a evo i filefactory linka.....

:download:

Kod:
http://www.filefactory.com/file/1uelxgkdisd9/testdisk-6.10.rar

K

konjoslav22

Član
Prilikom podizanja sistema izgubio sam particiju c.Kako je vratiti nisam bas neki strucnjak,