Volite li vatreno oružje?

Član
Učlanjen(a)
07.06.2011
Poruka
120
Ja posedujem 2 "tetejca" i jedan CZ99, a razmišljam da kupim još jedan (ali ću još razmisliti)...
Volim oružje, ali ne volim da se bahato ponašam sa njim, pa da ne daj bože nekoga dovedem u opasnu situaciju... Kakva je situacija kod članova foruma, da li i vi posedujete , volite vatreno oružje?:???:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Posedujem jednu ''spravu za opsadu'' (top)...Obožavam je...Koristimo je uglavnom za Božić..Mnogo volimo da se radujemo...
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ja posedujem 2 "tetejca" i jedan CZ99, a razmišljam da kupim još jedan (ali ću još razmisliti)...
Volim oružje, ali ne volim da se bahato ponašam sa njim, pa da ne daj bože nekoga dovedem u opasnu situaciju... Kakva je situacija kod članova foruma, da li i vi posedujete , volite vatreno oružje?:???:

Šlušaj Lisac.

Kada tako nešto napišeš na forumu to ti je ko da si otključo ulazna vrata od stana i otišo na more. Pošto za ta dva Rusa i CZ99 nema šanse da imaš dozvole lako bi moglo da ti se desi da ti murija čukne na ta otključana vrata. A onda će ili da ti pohapse tu gvožđuriju (ako je stvarno imaš) ili će tri dana po dvije smjene da ih ubjeđuješ kako si se samo zezao. I kada konačno izađeš, bićeš rumen ko bulka u obrazima od silnih šamarčina što si ih u ta tri dana popio.

O tome se drugar, ćuti.
 
Član
Učlanjen(a)
07.06.2011
Poruka
120
Šlušaj Lisac.

Kada tako nešto napišeš na forumu to ti je ko da si otključo ulazna vrata od stana i otišo na more. Pošto za ta dva Rusa i CZ99 nema šanse da imaš dozvole lako bi moglo da ti se desi da ti murija čukne na ta otključana vrata. A onda će ili da ti pohapse tu gvožđuriju (ako je stvarno imaš) ili će tri dana po dvije smjene da ih ubjeđuješ kako si se samo zezao. I kada konačno izađeš, bićeš rumen ko bulka u obrazima od silnih šamarčina što si ih u ta tri dana popio.

O tome se drugar, ćuti.

Ma, imam dozvole za drzanje ali ne i za nosenje. Postoji tu razlika. Mada nema veze jer je tema i onako bezveze............ wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
27.05.2010
Poruka
164
Ja sam nekako vise za hladno besumno je a i ne treba mi dozvola za nosenje :rofl2:
 
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
112
Oružije je dobro kad ga nose normalni ljudi ali danas je oružije sve više u rukama kriminalaca sto je opasno. Ja volim oruzije jer mi je otac lovac 30 godina.
 
Natrag
Top