Šta je novo?

Volite li vatreno oružje?

• Začetnik teme La Volpe
  • Datum pokretanja
La Volpe

La Volpe

Član
Učlanjen(a)
07.06.2011
Poruka
120
Ja posedujem 2 "tetejca" i jedan CZ99, a razmišljam da kupim još jedan (ali ću još razmisliti)...
Volim oružje, ali ne volim da se bahato ponašam sa njim, pa da ne daj bože nekoga dovedem u opasnu situaciju... Kakva je situacija kod članova foruma, da li i vi posedujete , volite vatreno oružje?:???:

dumspirospero

dumspirospero

Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.778
Posedujem jednu ''spravu za opsadu'' (top)...Obožavam je...Koristimo je uglavnom za Božić..Mnogo volimo da se radujemo...

La Volpe

La Volpe

Član
Učlanjen(a)
07.06.2011
Poruka
120
Niko izgleda ne voli oružje... Samim tim ni moju temu! :(

P

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.512
Ja posedujem 2 "tetejca" i jedan CZ99, a razmišljam da kupim još jedan (ali ću još razmisliti)...
Volim oružje, ali ne volim da se bahato ponašam sa njim, pa da ne daj bože nekoga dovedem u opasnu situaciju... Kakva je situacija kod članova foruma, da li i vi posedujete , volite vatreno oružje?:???:
Šlušaj Lisac.

Kada tako nešto napišeš na forumu to ti je ko da si otključo ulazna vrata od stana i otišo na more. Pošto za ta dva Rusa i CZ99 nema šanse da imaš dozvole lako bi moglo da ti se desi da ti murija čukne na ta otključana vrata. A onda će ili da ti pohapse tu gvožđuriju (ako je stvarno imaš) ili će tri dana po dvije smjene da ih ubjeđuješ kako si se samo zezao. I kada konačno izađeš, bićeš rumen ko bulka u obrazima od silnih šamarčina što si ih u ta tri dana popio.

O tome se drugar, ćuti.

La Volpe

La Volpe

Član
Učlanjen(a)
07.06.2011
Poruka
120
Šlušaj Lisac.

Kada tako nešto napišeš na forumu to ti je ko da si otključo ulazna vrata od stana i otišo na more. Pošto za ta dva Rusa i CZ99 nema šanse da imaš dozvole lako bi moglo da ti se desi da ti murija čukne na ta otključana vrata. A onda će ili da ti pohapse tu gvožđuriju (ako je stvarno imaš) ili će tri dana po dvije smjene da ih ubjeđuješ kako si se samo zezao. I kada konačno izađeš, bićeš rumen ko bulka u obrazima od silnih šamarčina što si ih u ta tri dana popio.

O tome se drugar, ćuti.
Ma, imam dozvole za drzanje ali ne i za nosenje. Postoji tu razlika. Mada nema veze jer je tema i onako bezveze............ wacko2

broj1

broj1

Član
Učlanjen(a)
27.05.2010
Poruka
164
Ja sam nekako vise za hladno besumno je a i ne treba mi dozvola za nosenje :rofl2:

B

barakuda5

Učlanjen(a)
26.12.2016
Poruka
103
Nisam za oružje.....to nikom ne donosi dobro.....

naza

naza

Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
112
Oružije je dobro kad ga nose normalni ljudi ali danas je oružije sve više u rukama kriminalaca sto je opasno. Ja volim oruzije jer mi je otac lovac 30 godina.