Video klipovi i rad sa njima

Član
Učlanjen(a)
08.07.2011
Poruka
2
ja sam skinula sve programe,ali u virtualdub-u nece da mi ucita file koji je prethodno konvertovan u avi format,pise da ne podrzava...probala sam da skinem i na drugim mestima,ali isto nece.. molim za odgovor...hvalaa
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ja sam skinula sve programe,ali u virtualdub-u nece da mi ucita file koji je prethodno konvertovan u avi format,pise da ne podrzava...probala sam da skinem i na drugim mestima,ali isto nece.. molim za odgovor...hvalaa

Trebalo bi bez problema da ucitava avi format ako u racunaru ima instaliranih kodeka...Pokusaj instalirati FFDShow kodek ...pored ostalih....
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2011
Poruka
2
nije htelo ni taj sto sam ja prebacila u avi a ni one sto vec imam u avi formatu..pokusacu..hvalaaa..
 
Član
Učlanjen(a)
12.08.2011
Poruka
3
Tema je dobra i edukativna.
Molim Vas da mi pomognete oko programa MemoriesOnTV pro 4.1.2 Dana 06.06 2011 dali ste dva serijala koji sada ne mogu da naprave normalnu verziju. Ako možete poslati serijal koji je važeći da uklonim natpis Evaluation Version odnosno da napravim normalnu verziju. Hvala unaprijed.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Tema je dobra i edukativna.
Molim Vas da mi pomognete oko programa MemoriesOnTV pro 4.1.2 Dana 06.06 2011 dali ste dva serijala koji sada ne mogu da naprave normalnu verziju. Ako možete poslati serijal koji je važeći da uklonim natpis Evaluation Version odnosno da napravim normalnu verziju. Hvala unaprijed.

pogledaj koju verziju programa imas jer meni funkcionise 4.1.2 sa tim serijalima......
 
Član
Učlanjen(a)
12.08.2011
Poruka
3
Imao sam instaliranu 4.1.2 pro verziju. Izbrisao sam je i instaliro novu 4. Sada funkcioniše sa serijalom boki 711.
Hvala, puno ste mi pomogli.
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2013
Poruka
3
Vec duze vreme koristim Windows Movie Maker i zadovoljna sam njime. Medjutim,kada izlazni video podesim da bude u avi formatu i narezem ga na dvd,pise da file format nije podrzan i tako da ne moze da ga ucita. U Movie Maker/u postoji opcija,prilikom sacuvanja video snimka -Other Settings- gde ima veliki izbor formata,ali ja ne znam koji da odaberem,tako da video bude kompaktibilan sa dvd plejerom. Unapred hvala.
 
Učlanjen(a)
18.08.2013
Poruka
1
Za amatere koji svoje videoklipove sa npr. odmora spajaju u "film" dobar je Windows Movie Maker. Ali pisem ovo samo da bih u vezi isecanja delova klipova dao misljenje. Naime, u ovom programu je lako pomocu komande SPLIT svaki pojedinacni klip podelirti u dva, pa onda imamo u prikazu dve ikonice kao dava nezavisna klipa, i svaki mozemo ponovo deliti, itd. Onda jednostavno obrisemo one delove koji nam ne trebaju, i to je to. Nadalje, u ovom programu je lako smanjiti jacinu zvuka i novoubaceni zvuk podesiti - uskladiti sa usnimljenim . Inace, lepe mogucnosti dodavanja teksta preko videa ima i Nero Vision.
Pozdrav
 
Natrag
Top