Video klipovi i rad sa njima

Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Ide iznad svih mojih očekivanja.;)
Ali, imam mali problem.
Za program MemoriesOnTV pro 4.1.2 nemam ili ne znam naći šifru da ga registriram, tako da mi na videu nakoso stoji natpis Evaluation Version. Što učiniti?

Hvala unaprijed.
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Boki, evo ga. Poklanjam ti ga za nesebičan transfer znanja. Hvala još jednom.

 
Poslednja izmena od urednika:
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ja sam sve to iskombinovala, probala na MemoriesOnTV , ali imama problem upravo sa njim jer svoj novi klip mogu uraditi samo na ''evulate'', nemam mogućnost da uradim normalnu verziju...Da li može neki link za neku pro verziju...za MemoriesOnTV ...
Ili neka sugestija za ovaj program....?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ja sam sve to iskombinovala, probala na MemoriesOnTV , ali imama problem upravo sa njim jer svoj novi klip mogu uraditi samo na ''evulate'', nemam mogućnost da uradim normalnu verziju...Da li može neki link za neku pro verziju...za MemoriesOnTV ...
Ili neka sugestija za ovaj program....?


Da bi dobila full verziju potrebno je registrovati program.U folderu se pored programa nalazi i key generator ,medjutim ako imas Nod antivirus odmah ti ga je obrisao.....

Nije problem evo serijala,..

Kod:
Email*boki71@gmail.com
Serijal-CJ4B-2CMW-6823-A4VS-53A5-VPU6

ili recimo....

Kod:
Email*boki711@gmail.com
Serijal*CJ4B-2A5G-YGDZ-4EGX-SSNG-8XG9
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Hvala puno Boki :)
Večeras ću to da probam...Tačno imam Nod i videla sam da je nešto ''smazao'', ali nisam znala šta...:lol:
U svakom slučaju, kada završim moj ''prvenac'', postavići ga ovde..., da budem i ja malo dobar đak....(e sad ko će se naći na filmu...:lol:)
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
1
Zasto u Any Video Converter-u, kada prebacim video u audio fajl, prebaci samo prva tri minuta?
Hvala unapred!
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Zasto u Any Video Converter-u, kada prebacim video u audio fajl, prebaci samo prva tri minuta?
Hvala unapred!

Hmmmm........dali si ga registrovao....

Iskreno pomenuti program koristim samo za konvertovanje raznoraznih video fajlova ......i radi odlicno a za svrhe konvertovanja videa u audio koristim jedan jako dobar alat.....Any audio Converter

17688927.jpg


ili recimo.....Video mp3 Extractor,AoA Audio Extractor Platinum.........ima takvih alata jakoooo mnogi i dosta kvalitetnih.....
 
Natrag
Top