Vicevi o Zemuncima.

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Kako zemunac krsti dete? Pistoljem na vodu.

Uhvatio Zemunac zlatnu ribicu.Kaze mu ribica:- Pusti me, ispunicu ti 3 zelje!!!...Kaze Zemunac :-hocu novog audija Q7...Kaze ribica:-'oces na kredit ili na lizing..?Kad ce na to Zemunac: *-'OCES TI NA ULJE ILI MAST...???

Kako prepoznati bebu zemunca u inkubatoru?? Ima zatamnjena stakla.

Zemunac: Mali , znači, zašto si dobio keca iz
vladanja???Klinac: Udarao sam glavom o zid!Majka: Nesrećniče,
zašto si udarao glavom o zid?Klinac: Kevo, brate, šta ti je?! To
nije bila moja glava!!!

Stao Zemunac pored autoputa, zato sto mu pukla
guma, i on izasao da je zameni. Stavio dizalicu ispod kola, i odjednom
zaskripase gume. Da vidi ko je, ono ortak iz Zemuna. i pita ga: Brate,
sta radis to, brate. Ovaj mu odgovara: Nista brate, skidam gumu. A na to
ce ovaj: Brate, skidaj ti gumu, ja cu radio.


kako se zove muva u Zemunu??
- Munzara

Zasto zemunci najvise vole geometriju??? Zato sto nastavnica kaze:
-ajmo sada svi povucite crtu....

Sta kaze Zemunac kad ga izvedu ispred sudije? Danas ste lepsi nego juce..

Mali Zemunac za Božić piše pismo Isusu:"Dragi Isuse, celu godinu sam bio dobar dečko i za Božić bi hteo ..."
Zgadi mu se takav početak i baci pismo u đubre.
Uzme novi papir i napiše:"Dragi Isuse, nisam grešio, slušao sam roditelje i za Božić bi hteo ..."
I opet mu se smuči od takvog sadržaja i ponovo baci pismo u đubre.
Odjednom, ode u sobu svojih roditelja i uzme malu gipsanu statuu device Marije stavi statuu u kutiju za cipele i sve zajedno sakrije u svoj ormar.
Uzme novi papir i počne da piše:"Isuse, ako želiš ponovo da vidis kevu ...”



pita cale zemunca
-- daj knjizicu da vidim ocene
-- ne mogu
-- a zasto??
-- dao sam je Kizi da uplasi roditelje



Возе се Земунац, Делија и Гробар у колима...........ко вози ауто????.........па пандур

Šta kaže mali zemunac, kad se tek rodi? "Znači, kmeeeeee"

Sta radi Chuck Norris u Zemunu? - Ono sto mu se kaze!


Kako se zove deciji hor u Zemunu???
- Kalibri.

Zasto je smart omiljen auto medju zemuncima?
oba lakta kroz prozor

Kaze keva sinu zemuncu: Nista ne ucis,nista ne valjas...a kaze zemunac: Valjam kevo,valjam!

Zemunac u JUGU stao na raskrsnicu i otvorio prozor. U tom trenutku staje riba do njega i ona spusta prozor , a on ce: '' Sta je sestro i ti si prdnula'

Sedi mali zemunac na betonu i nailazi baba neka, pita ga baba: "Sta radis sinko?” Kaže zemunac "Šimpu vutru", a baba kaze: "MOJNE NA TONBE!”

Kaze riba zemuncu: Kako si ti lep, pa lepo obucen, pa lepo obrijan, pa lepa ti kosa, pa lepo mirishesh...I odvali joj zemunac shamar i kaze: Kome ti gej?

Kako zemunac sadi krompir? dodje na poljanu, istrese krompir iz dzaka i kaze: "znaci razlaz!"

DOLAZI SIN KOD TATE ZEMUNCA I PITA GA ? TATA AJDE MI KUPI NOVI TELEFON IMA 5 MEGAPIXELA, 8 GIGABAJTA ... JE LI BRE SINE STO SE TI NE DROGIRAS KAO SVA NORMALNA DECA .

Kако се зове земунац у оделу?
- оптужени

Prilazi riba zemuncu i kaze mu cao ja sam Stasha....kaze Zemunac... ja sam iz Zemuna.

8. padez - Zemunitiv: Koga? Cime?

Kaze zemunac zeni kako je snivao divan san.. kaze zena pa kakav je bio? pa putovao sam autobusom u beograd! pa daj molim te, svaki dan ides na posao tamo - rece mu zena. ma znam da idem, nego pasos u gornjem dzepu!

Zasto Zemunac copa?..pukao mu djon na AIRMAXU

Kako se Zemunac moli bogu?
- Brate, ako te ima, kaži mi kako da se sakrijem kao ti!..

Sta kaze zemunac kada ga prosjak pita da mu da pare za leba?
-Jedi bez leba!

Zemunac muva ribu u kafiću: Znači, mala, čim se baviš!? Riba: REŽIJOM!!! Zemunac: Struja, voda, komunalije, a!???

Kako glasi turisticka reklama za Zеmun? -dodjite u Zemun vas auto je vec ovde

Sahrana zemuncu, pop kadi, viče zemunac: Značiiii, pope, gori ti pederuša!!!
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Zemunac

Prosio Zemunac sponzorušu, i otac kaže
- Ako imaš kuću, auto i lovu daću ti njenu ruku.

Zemunac:
-Brate! Sa čim treba da ufuram, pa da dobijem celu ribu?....:???:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Pita Zemunac devojku:
- Sta ti je keva po zanimanju?
-Domacica....
-A sta ti je cale,..jafa?!


Kaze keva sinu Zemuncu:
- Nista ne ucis, nista ne valjas...
- Valjam, kevo, valjam!

Sedi mali Zemunac ne betonu i nailazi baba:
-Sta to radis sinko?
-Simpu vutru-kaze Zemunac.
A baba ce:
-MOJNE NA TONBE!
 
Učlanjen(a)
14.11.2010
Poruka
36
hahahaha........ i opet hahahaha!
Kaže jedan Zemunac drugom: vidi brate pada sneg, kako ćemo sad do grada...
Ma ništa brate, zgazićemo ga!!!
 
Član
Učlanjen(a)
23.06.2010
Poruka
18
Kako Zemunac objašnjava frizerki kakvu frizuru hoće?
Znači sestro, gore me ispoštuj, a sa strane mi j.bi kevu!

Kako Zemunac javlja ortakinji da je postao otac?

Znači sestro, brate, ćale sam keve mi!
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Uhvatio Zemunac zlatnu ribicu.
Kaze mu ribica:- Pusti me, ispunicu ti 3 zelje!!!...
Kaze Zemunac : -hocu novog audija Q7...
Kaze ribica:-'oces na kredit ili na lizing..?
Kad ce na to Zemunac:
*'OCES TI NA ULJE ILI MAST...???
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Red ispred šaltera u apoteci.

Dolazi Zemunac, vadi iz džepova prezervative i počinje da viče: "Kakvi su vam
ovi kurtoni, ništa ne valjaju. Stalno pucaju, cepaju se, a jedan mi se
čak i istopio!"

Tek će ti Dorćolac iz reda: "Da, da, i spadaju!"
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
31
Zatim ode na intervju za posao:
Šef: - Koliko imate od škole?
Zemunac: -Pa, jedno 200 - 300 metara, brate...

- Danas sam uradila test trudnoće! -saopštava sponzoruša zemuncu
- I jesu li bila teška pitanja?

Muva Zemunac devojku, studentkinju:
- I, šta ono beše studiraš?
- Režiju.
- Šta, ono struja, voda, komunalije

Sedi mudrac pored reke i gleda u daljinu. Dolazi Zemunac i pita ga:
- "E cale, jedino ti mozes da mi pomognes da resim dilemu. Ti imas dosta iskustva, godina, mudrosti... Reci mi - sta je smisao zivota?"
Na to ce mudrac:
- "Vidis sinko... to ti je ova reka..."
Zemunac:
- "Aj' ne seri, ja mislio zezanje, kola, *****, alkohol..."
Mudrac:
- "Uuu jeee, ja mislio reka!"

Stekao Zemunac benzinsku pumpu, pa resio da postenim radom razvije biznis.
I tako radi on na pumpi, kad mu dolazi neki Pirocanac i trazi da mu naspe jednu kasikicu goriva i jednu kapljicu ulja.
Zemunac ga upita:
- Ssajslu tebra Pirocanac, os i u gume da ti kinem mozda?


Kako se zovu supermarketi u Zemunu ?
- Air Maxi.

Sta radi Cak Noris u kaficu u Zemunu?
- Pa sluzi pica!
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Zemunski cenovnik

Standardne usluge:

Pretnja osobi pismom: ...............................................1.000 din

Pretnja osobi preko zaštićene telefonske linije: ....................1.500 din
Pretnja osobi - dva ćelava bildera u crnom BMW-u: ..................10.000 din

Pretnja osobi - dva ćelava bildera sa niskim čelom, brazgotinama na licu i hrapavim glasom u crnom BMW-u: ........12.000 din

Pretnja osobi - četiri naoružana ćelava bildera sa niskim čelom u crnom mercedesu 600 SEL: .......................15.000 din

Pretnja osobi sa neznatnim povredama - paket "Don Vittorio": ......................50.000 din

Prebijanje osobe - 2 gorile: ......................................................15.000 din

Prebijanje osobe - 2 gorile sa bolnim hladnim oružjem: ............................20.000 din

Prebijanje osobe - 4 gorile u punoj bojnoj opremi (nunčake, bezbol palica, teleskopska palica, etc.): ...50.000 din

Prebijanje osobe - borilačke veštine, kung-fu, 5 DAN: ............................100.000 din

Likvidacija 1 osobe - snajper + cleaner: .........................................250.000 din

Likvidacija 1 osobe - killer + team + da izgleda kao nesreća, samoubistvo, etc: ....450.000 din

Likvidacija 1 osobe - ručno, bez snajpera + mučenje: ...........................400.000 din

Masovna likvidacija do 5 osoba - team (u zavisnosti od situacije):..1.000.000 din

Masakr od 5 do 50 osoba: snajperi + team: .....................................10.000.000 din


Miniranje automobila:

- bez osobe u automobilu: ........................................................400.000 din
- sa osobom u automobilu: ........................................................450.000 din
- sa više osoba u automobilu: ....................................................800.000 din


Miniranje objekta:

- kuća na selu: .................................................................1.000.000 din
- kuća u većem naseljenom mestu bez oštećenja susednih objekata: ...............2.500.000 din
- kuća u većem naseljenom mestu sa mogućim oštećenjima susednih objekata (ko ih j**e, jefitinije je):.....2.000.000 din
- stan u stambenoj zgradi: ...........................................1.500.000 din
- stambena zgrada: ..................................................20.000.000 din


Bombardovanje:

- naseljenog mesta: .............................................15.000.000.000 din
- deo grada u Beogradu, Nišu, Kragujevcu, Novom Sadu: .............pozovite za cenu!


Posebne usluge:


Atentat-snajper+team/u zavisnosti od osobe (premjer, predsednik, etc.): min. 10.000.000 din

Silovanje: ...................................................................0 din

Streljačka serenada: ....................................................20.000 din/min, svaki sledeći minut: osnova + 50% na kumulativu, max vreme - zavisi od mesta

Nasilno šišanje duge kose (bez povređivanja subjekta): .................15.000 din

Odsecanje muškog uda: ..................................................100.000 din

Odsecanje testisa: .....................................................110.000 din

Odsecanje uda + testisa: ...............................................150.000 din

Hirurško odsecanje: ........................................................300% osnovne cene

Odstranjivanje leša: ..................................................400.000 din

Dugoročno duševno oboljenje (paranoja etc. min. 2 godine tretmana) - preteća pisma, telefonski pozivi, nesreće, posete nepoznatih osoba etc: .....3.000.000 din


Mučenje 1 osobe:

- moderno: ............................................................250.000 din
- u srednjevekovnom stilu: ............................................450.000 din
- 8-časovno predavanje o temi po izboru: ............................1.300.000 din
- po želji: min. ......................................................500.000 din
 
Natrag
Top